Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Aki nem dolgozik, mert otthon...

Aki nem dolgozik, mert otthon van kisebb tesóval, mikor hozzátok el az oviból a nagyot?

Figyelt kérdés
A kérdés elsősorban arra vonatkozik, akinek ott is alszik ebéd után. Hánykor mentek érte délután? Pénteken korábban hozzátok el vagy ugyanakkor?
2022. aug. 27. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
uzsonna után egyből, minden nap szinte. 1x hoztam el pénteken ebéd után, akkor mondták az óvónők hogy inkább hagyjam ott, mert nem akart aludni hétfőn, állította hogy megyek érte ebéd után. ha megyünk valahova, akkor vagy nem viszem aznap, vagy ebéd után elhozom
2022. aug. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Uzsonna után még hagyom őket játszani egy kicsit, de általában olyan fél 4 körül megyek értük. Pénteken is ott alszanak.
2022. aug. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
En 6 órában dolgozok, így 3 körül megyek érte. Amúgy is így mennék, ha nem dolgoznék, mert fél 3ig alszanak és uzsonnaznak utána, közben nem rontanek be érte.
2022. aug. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Kb negyed-fél négy körül szoktam oda érni. Pénteken is ugyanúgy, nem értem miért lenne másképp.
2022. aug. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Én 4-kor mentem értük, mert fél 4-re végeztek az uzsival, és egy fél óra játék még kellett nekik a megítélésem szerint. A nagycsoportos ki is fejezte többször is, ha korábban mentem érte, hogy máskor hagyjak játékidőt is, különösen, ha udvarra mehetnek. Ez pénteken sem volt másképp.
2022. aug. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor utána kérdezek, hánykor keltik és uzsonnáztatják őket.

A péntek csak azért merült fel bennem, mert magunkból indultam ki... Akkor a férjem nem fél 5-ig, hanem csak fél 2-ig dolgozik. Gondoltam, más is korábban végez a munkával pénteken és hamarabb viszi a gyereket.

De akkor ezek szerint pénteken sem maradna egyedül uzsi után

2022. aug. 28. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!