Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akiknek tényleg sokat dolgozik...

Akiknek tényleg sokat dolgozik a férje fizikai munkát alig van otthon az mennyit foglalkozik a gyermeketekkel?

Figyelt kérdés

Az én párom kb semmit.

5 hónapos a fiunk. Hazajon ad egy puszit hejte mi újság hogy telt a nap?

Kiul a konyhába megvacsorazik, megiszik egy sört, tusol és alvás. Néha (pl hét elején szexelunk is akkor annyira nem fáradt meg)


2021. dec. 29. 10:52
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Ja és heti 1 Max 2 szabadnapja van akkor is horgászni megy ki jó nem egész nap de 4-5 órát biztos.

Kicsit úgy érzem hogy nagyon hanyagol minket.

2021. dec. 29. 10:53
 2/23 anonim ***** válasza:
79%

De miért vállaltál egyáltalán gyereket egy olyan férfinek, aki egész nap nincs otthon?


Én nem is szülnék így, minek, hogy ne legyen apja a gyereknek?

2021. dec. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem ha fáradt valaki, de igénye legyen már a szeretteire.


Otthagy titeket a szabadnapján, hogy horgásszon? Neked mikor van időd így magadra?

Az én férjem fizikai munkát végez, és délután fáradt, de mikor hazaér úgy játszik a gyerekkel, hogy elfekszik a kanapén és a gyerek rámászik, csikizi, nevetgélnek, néha elnyomja az álom a kanapén (én eközben vacsorát csinálok) és akkor néz egy kis mesét a gyerek, miközben az apján fekszik, mellette ül a kanapén. (20 hónapos a gyerek, tudom idősebb).

De ha most ki van fáradva ennyire és nem foglalkozik veletek, akkor se fog mikor ennyi idős lesz nálatok a gyerek.


Az enyém 5 napot dolgozik, és nem vállal be többet, illetve nagyon ritkán túlórázik, mert szeret velünk lenni.


Be is golyóznék egy 5 hónapos mellett ennyire egyedül... lényegében egyedülálló anya vagy.


Én megpróbálnám megbeszélni vele, hogy nem is az hogy nem segít, de nem is érdekli, hogy családja van.

2021. dec. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

2 napja elszaladtam baratnomhoz fel órára 5 percenként hívott mikor megyek.

Már kellemetlen volt felvenni barátnőm előtt.


Nem tervezett baba, de nem gondoltam hogy ennyire nem fogja érdekelni. :(

2021. dec. 29. 11:09
 5/23 anonim ***** válasza:
71%

Ulj le es beszelj vele errol, de vigyázz ne ess át a paci tulso felére mint nagyon sok anya, aki “odaláncolja” a ferfit


Ha neki nem fontos ez az egesz akkor fel is ut le is ut.

Egyensulyra kell torekedni. Legyen meg a horgaszasra is ido.

(Amugy nem szamit h fizikai munka, a szellemi is kb ugyanugy lemerit csak mashogy)

2021. dec. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%

Férjem reggel 7kor elmegy, este 6fele ér haza. Hétfőtől szombatig.

Van egy 2 és fél évesünk és egy 3 honaposunk.

Hazaér, vacsizunk, utána míg a kicsit fürdetem, elpakol. Majd lefürdeti a nagyot. Este együtt altatunk. Majd 9fele elaludtak, 10-11ig kettesben vagyunk. Beszélgetünk, tv-zünk, es igen, szexelünk is (úgy heti 2-3x).



Szerintem te is nagyon jol tudod, hogy ez ami nalatok megy, ez nem normális...

2021. dec. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát van az a férfi, aki a munkába menekül csak ne kelljen otthon lenni.
2021. dec. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Utolsó akkor az ilyennek nem való család.
2021. dec. 29. 13:26
 9/23 anonim ***** válasza:
76%

Hát igen, de ez élesben derül csak ki és maguknak sem vallják be, csak elkezdenek kifogásokat gyártani és még ők vannak megsértődve, hogy pedig feláldozzák magukat a munka oltárán és az asszony csak kritizálja őket, hogy miért nem jönnek haza hamarabb... és akkor csak azért se jönnek haza, mert a nőnek semmi se jó és nincs otthon nyugi... Tehát az is baj, ha van sapka meg az is ha nincs, azaz vagy csendben tűrsz vagy gonosz vagy.

Miközben csak másképp képzelték, miszerint majd ugyanúgy megy az életük mint eddig és a gyerek csak mellesleg lesz ott és nincs vele se macerás feladat, se még macerásabb konfliktus, elég csak fizetni, az asszony meg majd készre neveli.

Az ilyen vagy gyereksorban van a családban, mert nincs semmi felelőssége és elég a játékaival foglalkoznia és ki van szolgálva és féltékeny a saját gyerekére, mint egy nagytestvér. Vagy kvázi agglegény marad, akinek még ennyi köze sincs a családhoz, mert csak aludni jár haza és semmit nem alkalmazkodik, csak mindenkinek hozzá kell alkalmazkodni.

2021. dec. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Csak nekem akadt meg a szemem azon, hogy nem volt tervezett a gyerek? Ez pontosan mit jelent? Nem tervezett volt és ő nem is akarta, csak kvázi “rá lett erőltetve“ vagy ő maga is akarta? Mert szerintem nagyon nem mindegy. Ha ő nem akarta ezt a becsúszott babát és mégis meg lett tartva, akkor jó eséllyel így bukik ki nála az, hogy ő valójában nem is akart apa lenni.🤷🏻‍♀️
2021. dec. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!