Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Valaki hasonló helyzetben?

Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Gyermekem sir az oviban, csak ölbe nyugszik meg, nem köti le semmilyen játék. Hozzámvágták hogy nincs nevelve...
2022. szept. 25. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Mennyi ideje ovis?
2022. szept. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most kezdte, kiscsoportos
2022. szept. 25. 21:14
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Ki ,,vagta hozzad”, hogy nincs nevelve? Mert ha az ovonenije, az nrm tul jo elojel…
2022. szept. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%

"Hozzámvágták hogy nincs nevelve..."


Ilyen óvónők között nem csoda, hogy sír.

Az én kisfiam is sokat sírt az elején. A különbség annyi volt, hogy a ped. asszisztens foglalkozott vele és senki nem gondolta, hogy nincs megnevelve. Szóval szeretettel és bizalommal teli légkör fogadta, és így szép lassan megszerette az ovit.

Ha nálunk is ilyen böszme hozzáállása lett volna a dolgozóknak, bajban lettünk volna.

2022. szept. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Én már holnapra másik ovit keresnék a helyedben.


Esetleg árulják már el, hogy a sírásból hogy következtettek a neveletlenségre???

2022. szept. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk épp az óvónők figyelmeztettek előre bennünket szülőket, hogy bizony a gyerek lehet sírni fog, lehet pár nap,pár hét de lehet hogy 1-2 hónapig is vagy épp akár egész kiscsoportba:D Meg van olyan is, hogy az elején nem sír csak egy-két hónap után, mikor leesik neki, hogy ez már mindig így van.Nálunk ez az utolsó volt és volt olyan hogy az óvónő a szó szerint üvöltő, sikoltozó gyerekem derekánál fogva húzta befele a csoportszobába.Borzaszó volt neki meg nekem is! Ha akkor még azt mondják hogy ez azért van mert nem nevelem biztos nem viszem oda többet, mert akkor kb a szakma szégyenei dolgoznak ott.Normális szakember ilyet tuti nem mond.
2022. szept. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen az óvónők hozzáállása, én is inkább keresnék másik óvodát.
2022. szept. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs nevelve? Milyen óvónő mondja ezt? Gyereket látott már?

Én is keresnék másikat, ha kicsit odébb lenne, akkor is. Ne legyen ilyen felügyelet alatt a gyerek. Talán nem is csoda, ha nincs el.

2022. szept. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Ki kell deríteni, hogy miért sír.Azért nem várható el egy óvónőtől, akire 20 gyerek van bízva, hogy egyet állandóan dajkáljon, de ők is tehetnének azért, hogy javuljon a helyzet.
2022. szept. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Csípőből kiosztottam volna az óvónőt, egy gyerek nem azért sír az oviban mert nincs nevelve.

Sírdogalt kicsit a kislányom szeptemberben, mikor eszébe jutott hogy hiányzik anya, de mindig odament hozzá a ped.asszisztens vagy a dadus, vagy az óvónő ha ráért, és megvígasztalták, elterelték a figyelmét. Ha kellett az ölükben ült, vagy kézben vitték. Egy hét után már örömmel szaladt be az ovi ajtón, hogy mennyire szereti Edit nénit.

Nálatok az óvónővel nem kis baj van.

Sajnos másnál is hallottam hogy 20 kiscsoportos gyerekből 16 még mindig sír egy hónap után is. És nem hiszem hogy a gyerekek vagy a szülők hibája lenne.

2022. okt. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!