Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Anyukák, ti mit pakoltok az...

Anyukák, ti mit pakoltok az óvodás gyermeketek táskájába?

Figyelt kérdés

Nagyon sok gyerkőcöt látok kistáskával a hátán oviba menni.

Őszintén, én is vettem a fiamnak, de mire beiratkoztunk és elkezdte az óvodát, rájöttem, hogy sajnos semmit se kell / tudok belepakolni, nem is hordja.


Étkezést kapnak, meg is van tiltva a keksz vagy itóka.

Nincs alvós állatkája, ezt engedélyeznék egyedül

Játékot sem vihetnek, max kijelölt “saját játék” napon

Váltóruhát a zsákjába kell pakolni, az ottmarad amíg nem kell kimosni


Szóval mindent biztosít az óvoda vagy bevittem korábban amire szüksége lehet, nem tudom mit tesznek sokan mégis a gyermek táskájába? :)


2022. okt. 2. 12:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk 1 játékot engednek vinni és azt csak a táskában viheti. Alvásnál kapja meg.

Mivel az én fiamnak sincs alvókája, nem visz táskát sem 🤷

2022. okt. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

Nagyobbik gyerekem nem használt táskát, amikor ovis volt.

A kisebbik igen. Abban viszi az alvós játékot, gyümölcsnapon a gyümölcs egy részét, a váltó pulcsit/pólót, amit érkezéskor a zsákba rakunk. Ő ragaszkodik hozzá, hogy ő vigye. Ebben gondolom nagy szerepe van, hogy a testvére most lett elsős (ő meg kiscsoportos).

Mondjuk már tavaly is cipelte a táskat a bölcsibe, amikor még a tesó ovis volt... Szóval na mégse ezért.

2022. okt. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
25%

Étkezést kap, de inni nem? Én egyébként emlékszem, bő 12 évvel ezelőtt jártam óvodába, csak étkezésnél ihattam, egyébként szomjazni kellett és táskát is csak kiránduláskor kellett vinnem.

Játékokat sem lehetett bevinni, meg ételt sem.

2022. okt. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Lányomnak kell az alvóka, plusz a váltásruha, ő minden udvari játék után olyan mint egy malac, csupa sár meg homok. Amikor ebéd után viszem haza, akkor az uzsonna is benne van. Az ő "feladata" cipelni 🙂 meg reggel kell egy sapka, sál, de délután nem kell, így gyakran az is bekerül a táskába.
2022. okt. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az óvoda kérte, hogy legyen kistáska.Viszi benne az alvókát és hozzuk a koszos ruhát is ha épp úgy van.
2022. okt. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kérték, hogy legyen kulacs. Meg az alvókáját is abban vitte.
2022. okt. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
Kizárólag kiránduláson használták az úgynevezett ovis hátizsákot.
2022. okt. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Üzenő füzet

Kulacs vízzel

Hetente 2x járnak erdei iskolába, onnan volt már hogy gesztenyével megpakolva érkezett haza vagy tettek nekik be almát/ körtét.

2022. okt. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%
Alvókát, cumit abban kell vinni, és abban küldik haza a rajzokat, koszos ruhákat stb.
2022. okt. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Semmit. A fiam azért ragaszkodik a táskához, mert mindenkinek van.
2022. okt. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!