Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Anyukák, ti mit pakoltok az...

Anyukák, ti mit pakoltok az óvodás gyermeketek táskájába?

Figyelt kérdés

Nagyon sok gyerkőcöt látok kistáskával a hátán oviba menni.

Őszintén, én is vettem a fiamnak, de mire beiratkoztunk és elkezdte az óvodát, rájöttem, hogy sajnos semmit se kell / tudok belepakolni, nem is hordja.


Étkezést kapnak, meg is van tiltva a keksz vagy itóka.

Nincs alvós állatkája, ezt engedélyeznék egyedül

Játékot sem vihetnek, max kijelölt “saját játék” napon

Váltóruhát a zsákjába kell pakolni, az ottmarad amíg nem kell kimosni


Szóval mindent biztosít az óvoda vagy bevittem korábban amire szüksége lehet, nem tudom mit tesznek sokan mégis a gyermek táskájába? :)


2022. okt. 2. 12:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%

Abban visszük a gyümit, ha haza kell hozni valamit, mindig van benne egy váltásruha mindennel ( nem csak az ovira, hanme általánosságban)

Ha gumicsizmáaban mennek, akkor rendes lábbelit is abba teszem zacskóban, az uzsit nem szokta megenni az oviban, abban hozza

/ hozzák haza..

Az irataik is benne vannak

2022. okt. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
53%
Mi azért kértünk hátizsákot hogy a pulcsit, esetleg dzseki, sapit amit reggel azért elállnak, délután tudják haza vinni. Illetve ebbe tesszük a cumikat akinek van, vagy az alvós rongyot, plüsst. Picik még, ne kelljen semmit cipelniük, mert míg kiérünk velük az udvarra délután felét elhagyják a holmijuknak.
2022. okt. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
70%
Ja igen szennyezett, saras, pisis rucit is abban viszik haza. Utolsó voltam.
2022. okt. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 babyboom567 ***** válasza:
72%
Az én kisfiam speciális oviba jár.Vannak füzetek(logopédia,feladatlapok)illetve mi csak az ovi kapuig mehetünk ,úgy adjuk be a gyereket,tehát váltóruha(eddig pelus, de most nyáron leszokott),minden nap tiszta törölköző,és mivel szelektív evő, viszi a kajáját is.Délután a táskába rakják a koszos ruhát(ha van), ovis uzsonnát,rajzokat/alkotásokat,koszos törölközőt,pénteken az egész mappáját a hétvégi feladatokkal,üzenőfüzettel.
2022. okt. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Váltó ruhát és alvós játékot szoktunk bele tenni. De mivel váltó ruhát mindennap nem kell vinni, az alvós meg az én táskámban is belefér, így nem is mindig viszi. Max akkor, ha a kistesót is vinnem kell magammal és a hátamon hordozóban viszem, úgy könnyebb ha az ovisom meg viszi a táskájában a cuccait. Szóval a hátitáskát inkább kirándulásokon szokta használni.
2022. okt. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Azt rakunk bele, amihez épp kedve van reggel, de van hogy nincs kedve táskát vinni, akkor otthon hagyjuk. Általában egy matrica, valami jaték, aktuális kedvenc rajz, ceruza, kavicsok stb. van benne, szóval apróságok amik számára fontosak, és szeretné hozni. Az oviban táskát berakjuk a szekrényébe, és ottmarad amíg érte nem megyek, nem nyúl hozzá.

Mikor kirándulunk, uszodába megyünk, abba hozza az ennivalóját, jatszótérre egy két apróságot. Lényegében csak azért van taskája, hogy ha hozni akar valamit, akkor tudja mibe hozni, de csak ha kedve van.

2022. okt. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 babyboom567 ***** válasza:

Kicsit off lesz,hogy egy ilyen egyéni válaszon, hogy nekünk mit kell az oviba a gyerek táskájában rakni, valaki miért pontoz le?vagy mi negatív ezen?Tényleg minden más válasznál megértem,hogy valaki másképp/ellenkezően gondolkodik, de itt annyi helyes válasz lehet ahány gyerek és ahány ovi.MI azért hordunk táskát,mert NEKÜNK fontos, praktikus, mindennapi használat.

Szóval kérlek, valaki válaszoljon, hogy miért lett lepontozva,a válaszom?

14-es voltam

2022. okt. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!