Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha szól az óvónő nap végén,...

Ha szól az óvónő nap végén, hogy köhögős volt a gyerekem vagy folyt az orra az azt jelenti, hogy másnap ne vigyem?

Figyelt kérdés
2022. okt. 5. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Megkérdezed és megmondja.
2022. okt. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Aki mondta, az csak üzenetet adott át, bővebbet nem tudott mondani.
2022. okt. 5. 18:25
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Nyilván. Betegen nem látják szívesen
2022. okt. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ilyenkor szólnak, hogy figyelgessük otthon és ha beteg, akkor maradjon.
2022. okt. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Oké, szól az óvónő nap végén, hogy folyik az orra, de te csak meg tudod állapítani a nap további részében hogy beteg-e vagy sem? Nem? Vagy nem értem, te nem látod betegnek? Nem folyik az orra? Mert akkor nem beteg, de ha meg igaza van az óvónőnek akkor betegen ne vidd be, jobb neki otthon, gyógyuljon meg
2022. okt. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk még ilyenkor nem kell itthon maradnia.

Csak szólnak h figyelgessük, estére mentolos kence stb

2022. okt. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hat ez az, látom rajta, egyet egyet köhög, orra nem folyik csak szorcsog, szívom neki.

Itt egyébként a szülőin azt mondtak, hogy átlátszó orrfolyassal mehetnek a gyerekek, meg kis köhögéssel.

2022. okt. 5. 19:41
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyébként nathabol mentünk vissza, tegnap nem szóltak semmit, ma meg igen.
2022. okt. 5. 19:43
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Ha azt akarta volna, hogy másnap ne vidd, akkor azt kellett volna mondania.

Nem dolgod, hogy olvass a gondolataiban. Nyilván figyeld a gyerekedet és mérlegelj, de csak azért, mert ezt mondták, ne fogd otthon. Akkor fogd otthon, ha te is úgy látod helyesnek.

2022. okt. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%

Az ilyenek nekem is a kedvenceim. Mikor csak utalnak valamire és akkor másnap beviszed és egész nap lelkiismeret furdalásod van.


Nekem erre azt mondta a háziorvos, hogy ilyen őszi időben nagyon ritkán van, hogy egyáltalán ne lenne egy gyerek náthás. Akkor vigyem, ha már azt látom, hogy éjjel nem ébred köhögés, orrfolyás miatt, nappal meg elvan azzal ha reggel és este egy jó alapos orrfújást végez.

Amúgy hidegről ha bemegyek melegbe, nekem is folyik az orrom, még akkor is ha nem vagyok náthás. Ez normális szerintem.

Az én gyerekemnek akkor alakul ki az ilyentől köhögése, ha nem fújja ki rendesen és elkezd hátul a torkán lecsurogni a cucc, ami köhögést idéz elő.


Szóval alapvetően beviszem ettől még, ha enyhe a dolog - ha napközben annyira nagyon rosszul lenne, akkor fehívnának telefonon, hogy vigyem haza.

2022. okt. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!