Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » 2éves 9hónaposan felvehetik...

2éves 9hónaposan felvehetik az oviba ha szobatiszta? Szeptemberbe lenne 2,9hós, mikor kellene jelentkezni?

Figyelt kérdés

Szépen tud beszélni már.

Az önálló evessel van még kis baj, de sztem addig belejon


2023. jan. 26. 15:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
5%
fiú vagy lány?
2023. jan. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk igen. Sztem ovija válogatja, meg hogy mennyi gyerek jelentkezik. Sok idő van addig, tud gyakorolni. Áprilisban, amikor van a jelentkezés, akkor kell jelentkezni.
2023. jan. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

A fiam 2 év 7 hónapos volt szeptemberben.


Április végén kellett jelentkezni a rendes időben.


Annyi, hogy meg kellett várni azt, hogy azok, akik betöltötték màr a 3-at beszokjanak, így kezdett október 3-án.


Május végére majdnem teljesen szobatiszta és ágytiszta lett.

Júniusban már baleset sem igazán volt.

2023. jan. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Szuper, amugy lány 1-es ha ez számít 😊.

De miért kérdezted, erdekel.

Akkor elvileg kell varmon amig akik nagyobbak legyen helyuk vagy csak hogy beszokjanak?

2023. jan. 26. 15:23
 5/15 anonim ***** válasza:
14%
Csak kíváncsi voltam :)
2023. jan. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Ahová a lányom jár, ott van mini csoport, ahová felveszik a nem szobatiszta gyerekeket 2,5 éves kortól. Tavasszal szokott lenni beiratkozás.
2023. jan. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

6os: es oda szoktak kérni munkáltatói igazolást is? Vagyis azokat a gyerekeket is felvegetik akiknek az anyja nem dolgozik.

Jójó tudom hogy "mit akarok igy" stb.

Akarok dolgozni de ha megtudjak hogy gyedről számítok visszamenni fel sem vesznek!!

És muszalj leirnom az önéletrajzba hisz az utolsó 2evben nem dolgoztam) megszűnt a munkahely is

Tehát nem ezért, csak kérdem hogy munkáltatóit kis csoportba szoktak kérni?

2023. jan. 26. 17:07
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
Ha van szabad hely valamelyik csoportban, vagy indul külön mini csoport akkor biztosan felveszik. Mi is 2 év 9 hónaposan kezdtük el a kisfiammal, nem volt gond a beszokassal.
2023. jan. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha van hely, igen. Nálunk annyira nincs hely, hogy a szeptemberben születetteket sem tudják felvenni azonnal...
2023. jan. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Munkáltatói igazolást kérnek?
2023. jan. 26. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!