Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » 2éves 9hónaposan felvehetik...

2éves 9hónaposan felvehetik az oviba ha szobatiszta? Szeptemberbe lenne 2,9hós, mikor kellene jelentkezni?

Figyelt kérdés

Szépen tud beszélni már.

Az önálló evessel van még kis baj, de sztem addig belejon


2023. jan. 26. 15:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Törvény szerint, ha csak 2,5 lenne szeptemberben, akkor is felvehetnék, de nem kötelességük.

A te gyereked csak 3 év 9 hónaposan lesz oviköteles.

Nálunk MOST kell jelentkezni és március 15-ig értesítenek.

Helyben érdemes érdeklődni.

2023. jan. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

2 év 9 hónapos kezdett a lányom most szeptemberben. Normális jelentkezési időben, áprilisban végigjartuk a szerintem szóba jöhető óvodakat a nyílt napokon, beszélgettem az igazgatókkal. Ott egyből kiderült hogy hol zárkóztak el, mert még az oviköteleseknek se jut elég hely, és hol szokták koron aluliakat is felvenni. Így tudtam hová kell beadni a jelentkezést, fel is vették.

Munkáltatói igazolás nem kell sehol.

2023. jan. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hányszor kérdezed ezt még meg?
2023. jan. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

13.

Semmi közöd!

Ezt egyébként is 1x kerdeztem csak, de ha kedvem van mert egyeb kérdes felmerul bennem akkor bizony felteszem.

Ugyhogy jobb ha nem a gyakorikat bukod egesz nap, ertelmesebbel is foglalkozol például.

Szeretettel 😉

2023. febr. 3. 11:55
 15/15 A kérdező kommentje:
Bujod
2023. febr. 3. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!