Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Lányom szeptemberben lesz 2...

Lányom szeptemberben lesz 2 év és 8 hónapos Nálunk nincs bölcsi Felvennék őt szeptembertől egy 15 fős vegyes csoportba.Beszél folyékonyan szereti a társaságot,nagyon eleven kislány.Szobatisztulás folyamatban. Be adnátok őt így 3 éves kor előtt?

Figyelt kérdés
Ha nem megy szeptembertől,már csak jövőre mehetne

#óvoda #csoport #3 éves kor előtt
2021. jún. 16. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én beadtam a fiam 2,5 évesen oviba, mert nagyon igényelte a gyerek társaságot, nagyon kis szociális gyerek.

Nálunk is vegyes csoport volt, abszolút nem rossz ilyen kicsiknek.

2021. jún. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a kisebbik lányom ugyanígy került oviba. Sokkal jobb, mint ha még egy évet vártunk volna, márcsak azért is, mert közben vissza kellett volna menni dolgozni, és nem tudtam volna hová tenni. Semmi probléma nem volt vele.
2021. jún. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindhárom gyerekem 3 éves kora előtt kezdte az ovit. (2 év 8 hónaposan és 2 év 10 hónaposan)
2021. jún. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a kislányom ugyan elmúlik már 3 mire kezdi, de kb 2,5 éves kora óta simán vittem volna oviba mert nagyon igényli a gyerektársaságot, barátkozós, talpraesett és 2 éves kora óta szobatiszta. Nálunk így jött ki, de ha épp csak ilyen kicsivel fiatalabb lett volna akkor is biztosan éltem volna a lehetőséggel. Szintén vegyes csoportban fog kezdeni ő is szeptembertől.
2021. jún. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem adtam be ilyen feltételek mellett a lányom, de ő nem szerette a gyerektársaságot, neki kínzás lett volna. Következő évre szépen fokozatosan magától megért rá és vágyott arra, hogy gyerekekkel legyen.


De nálunk nem osztott szorzott az, hogy ősszel lejárt a gyes és utána semmit sem kaptam. Nem kellett dolgoznom és ez tuti biztos volt. Ha ez nem lett volna tuti, akkor inkább viszem, mert sajnos a környezetemben azt látom, hogy többen úgy jártak, hogy pikk-pakk KELLETT visszamenni dolgozni és az első időre kivett összegyűlt szabadságok alatt akarták lezavarni a "beszoktatást", azt már nem kalkulálták bele, hogy a gyereknek nem csak meg kell szokni az óvodát, hanem eleinte két hetet megy, kettőt otthon van, különösen most a járvány miatt. Utólag jöttek rá, hogy vinni kellett volna időben, mikor még a gyes "fedezékében" meg tudják oldani ezt az időszakot. :/

2021. jún. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!