Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Én csinálok vmit rosszul hogy...

Én csinálok vmit rosszul hogy annyiszor beteg a gyerekem? Szégyellem hogy annyiszor beteg, biztos vmit rosszul csinálok.Folyton elkap vmit az oviban (vagy lehet hogy csak megfazik..nem tudom) A légtisztító segítene, ha használnánk amikor othon van?

Figyelt kérdés
Mit csináljak hogy ne legyen annyiszor beteg?
2023. febr. 7. 06:46
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%

Én lányom is elkapja az ovis vírusokat, mégse jutott eszembe soha magamat hibáztatni. 🤷 Már csak azért sem, mert oviig egyszer sem volt beteg, túlzás nélkül. Pedig jártunk közösségbe (Ringató foglalkozásokra, játszótérre, stb ). Oviban egyszerűen más. Ezeken túl kell esnie.


Ja, és mindent megeszik, itthon is, oviban is, vitaminokat is adunk neki.

2023. febr. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
86%
8-as, azért a vasgyúró és a puffadt, kövér között óriasi a különbség. Lányom 90centi és kis jóindulattal 11kg, lassan a percintilis görbén se látszik, a másik gyerek meg 98cm és 16 kg, masszív gyerek, de véletlenül sem kövér.
2023. febr. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%

3 gyerekem van az első 2 mindentől is betelg lett első évemben 4 hónapot dolgoztam a 12ből kiszámolta a főnököm.

A kicsi meg nagyon stramp alig kap el valamit.

Nem rajtunk múlik.

2023. febr. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
77%
Én duplajara emeltem mindket lányomnak (2 es 4 evesek) a C es D vitamin adagjat plusz kapnak melle gumivitamint, ugy tunik bevalt.
2023. febr. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nem fog segíteni a C vitamin (ettől max. nem fog az orra vérezni), se a D vitamin, de a gumivitamin se. Ezeken át kell esnie
2023. febr. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%

4 honap ovi kiscsoportból mentünk 3 hetet!!! Ugyanez

Takony takony, fosós, mandulagyull, takony, kéz láb száj, krupp gegegyull,takony. Ilyen a sorminta. Már kaparom magam.

2023. febr. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális. Amikor a lányom kezdte az ovit, gyakorlatilag többet volt itthon, mint óvodában. Előtte soha nem volt beteg, csak amikor közösségbe került. Vékony, fényevő (ahogy előttem írják), vitaminokat kapta folyamatosan. De ez sajnos ilyen. Következő évben már jóval kevesebbet hiányzott, tehát ez idővel javul.
2023. febr. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%

A lányom mindentől mindig beteg volt. Már az előtt is, hogy közösségbe került volna.

A fiammal most mindent ugyanúgy csinálunk, ráadásul ugye ott a nagytesó, aki iskolából bármit hazahozhat, ennek ellenére eddig 2x volt egy kis náthája. Most lesz 9 hónapos.

Nem a te hibád, vannak gyerekek, akik fogékonyabbak a betegségekre.

2023. febr. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
74%

Egyrészt van, aki alapból beteges, gyengébb az immunrendszere, fogékonyabb a betegségre.


Másrészt ahogy írták, sok gyerek totál tápanyaghiányosan eszik, kakaó, péksüti, kis pucér tészta, virsli, hasonlóak, na ez sem segít rá arra, hogy ellenállóbb legyen az immunrendszerük, semmi vitamint, tápanyagot nem visznek be. Perzde, ez önmagában nem teszi őket ellenállhatatlanná a betegségekkel szemben, de sokat számít.

2023. febr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
85%
Attól, hogy a gyerek kakaót is iszik, nem lesz tápanyaghiányos, hiába is próbálod ilyen erőszakosan elhitetni ezt a tévhitedet
2023. febr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!