Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Én csinálok vmit rosszul hogy...

Én csinálok vmit rosszul hogy annyiszor beteg a gyerekem? Szégyellem hogy annyiszor beteg, biztos vmit rosszul csinálok.Folyton elkap vmit az oviban (vagy lehet hogy csak megfazik..nem tudom) A légtisztító segítene, ha használnánk amikor othon van?

Figyelt kérdés
Mit csináljak hogy ne legyen annyiszor beteg?
2023. febr. 7. 06:46
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

27 nagyon szépen köszönöm!


A többinek: eddig a kicsi se nagyon volt beteg, akkor ugy latszik tényleg sok mindennel nem lehet befolyásolni..

A parasitot mindenképp megveszem es hasznaljuk majd

2023. febr. 7. 15:56
 32/45 anonim ***** válasza:
100%

"Nem sokkal csak kb.2 hét "


35 hetesen született?


"parasitot mindenképp megveszem es hasznaljuk majd"


Előbb mérj már egy páratartalmat! ;)

A túl párás levegő még több egészségügyi gondot okoz. Párásítani csak ott kell, ahol túl száraz.

2023. febr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:

13 vagyok az én gyerekeim tényleg mindig betegek voltak, pedig 4.5 és 4 kgmal születtek.

Ez adottság, vagy hajlam.

A 3.gyereknek 4 éves lassan nem volt még torokfájása, ez a héten esetle, ok volt beteg kis nátha, krupp, kis fosi hányi, középfül meg 3 napos láz, 4 hósan nyirokcsomó gyulladás, de 4 év alatt ennyi(szerencsére)

2023. febr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:

7 eves lesz.nem kap semilyen vitamint.zoldseget nem eszik nyersen,gyumolcsot sem minden nap.

Fozve megeszik barmit,nem valogat.

Meg ovis,a 3,5 ev ovi alatt kb. 10x volt ugy beteg,hogy nem ment miatta oviba.

Ha csak nathas,akkor megy.amig a kozerzete,kedve jo,eszik,nem bagyadt,nem a suru trutyit keni az arcan addig nekem nem beteg.

Alig kapott picinek anyatejet,par het utan tapszeres lett.

Allandoan kitakarozva alszik.

Ja igen,overal nadrag akkor van rajt,ha esik a ho.sima melegitoben van oviban kint is.0 fok felett sal es pulover nelkul(muszaj,mert agyon izzadja magat a rohangalasban.ha setalni mennek,vesz pulovert is)

Ellenben van egy kamasz tesoja,aki majd 3 evig szopott,10 hos koraig semmi mast nem fogadott el.ovis koraban mar szepen evett zoldseget,gyumolcsbe bele is fulladt volna,megis allandoan beteg volt.meg most,14 evesen is tobbszor beteg mint a kicsi.

Genetika.

2023. febr. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:

32 nálunk szárazabb a kelleténél folyton szarad ki nekem is az orrom , van egy olyan parasitonk ami merte a paratartalmat de behalt egy ideje es kevesebb volt igen a kelleténél.


34 nem semmi

2023. febr. 8. 11:20
 36/45 anonim ***** válasza:
0%

Párásító, lócsics. Koraszülött is es emiatt is gyengébb az immunrendszere. Nyugodj megy, tudom az kell kiderüljön h nem csinalsz semmit rosszul . Nem, nem csinalsz semmit rosszul, de vannak dolgok amiket nem tudsz. Es lehet maskepp is odafigyelni es csinalni. Ha azt akarod hallani, hogy így tovabb, ezert írtad ki a kérdést, akkor így tovabb es parologtass jókat.

A gyereknek kell vitamin, gyümölcs , vannak tapkiegeszítők, vitaminosak. Azt kell adni es akkor nem dönti le minden a lábáról . Van a patikában is, szirup formájában, lanyom is kapta. Multivitaminos. Ha nem ezt akarod hallani, akkor vegyel parasítót. Tehat akkor ha neked ez megnyugtató akkor azt tedd.

Itt vegulis fontosabb, hogy TE NYUGODT LEGYÉL HOGY JÓL CSINALSZ MINDENT, mintsem a gyerek egészsége. Neked ez most vitális, hogy te NEHOGY kiderüljön h valamit maskepp csinalhatnál . Csak így tovabb!!!

2023. febr. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
20%

Az, hogy kitakarózva alszik, semmi köze az influenzához. En is úgy tudok csak aludni, ha a talpam kinnt van a takaró alól. Ha betakarjak, vagy zokni van rajtam őrülök meg. Halózsak ilyesmi nekem nem jó emiatt. A gyerek el se tudja mondani, hogy zavarja esetleg.

Az influenza nem egyenlő a “ megfázással”, nem azert alakul ki, mert fáztunk es kitakaróztunk es fagyit ettünk, ez FOLKLÓR, néphit. Meg a huzatban állni megdagad a fogunk. A fog attól gyullad, hogy lyukas. A cúg sem betegít meg sem az, ha hóban járkálsz mezítláb. Hanem a test védekező rendszerében van hiba, mert nem tudja felvenni a harcot a kórokozókkal!!!!

2023. febr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi tudatlan parasztot egy helyen ritka ! Es meg tülkölnek is
2023. febr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
Amúgy én próbálom nem túlgondolni a dolgokat - az se jó. Én úgy érzem, hogy nem miattam kapja el az ovis vírusokat, de szerencsére "csak" náthás vagy köhög. Úgy érzem, valahogy a szervezetnek azért reagálnia kell a vírusokra... Az immunrendszer így erősödik. DE azzal egyetértek, hogy nem jó a vitaminszegény étrend. Nekem pl. bűntudatom van, ha aznap több érdekességet kap a gyerek, és mondjuk kevesebb gyümölcsöt. Próbálok odafigyelni, hogy ha üzleti édességet is kap, az cukormentes legyen (ugye dm-ben vannak ilyenek). Minden nap eszik gyümölcsöt, zöldséget - néha kevesebbet, néha többet. Odafigyelünk rá, hogy napi 2x egyen rendes főételt. Nem csak tészta, stb... Ma pl. krumplis lencsefőzeléket csináltam, gyorsan meg is van, egészséges, bár van benne egy kis liszt a sűrítés végett. De utána desszertnek szőlőt adtam, megette mindet. Tehát mondhatom, hogy sok mindent megteszek. Mégis most is itthon van, bár már csak kicsit köhög. Ovi előtt nem volt beteg egyáltalán.
2023. febr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
14%
Utolso a gyumolcsok tobbsege cukorbomba. Foleg a szolo. Banan is. Alma kivi eper annyira nem es a nyers zoldsegek. De azt meg a foldben levo mutragya miatt nem merem adni. Meg a paradicsom is tiszta vegyszer. Nem tudom mivel teszek jot.
2023. febr. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!