Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Én csinálok vmit rosszul hogy...

Én csinálok vmit rosszul hogy annyiszor beteg a gyerekem? Szégyellem hogy annyiszor beteg, biztos vmit rosszul csinálok.Folyton elkap vmit az oviban (vagy lehet hogy csak megfazik..nem tudom) A légtisztító segítene, ha használnánk amikor othon van?

Figyelt kérdés
Mit csináljak hogy ne legyen annyiszor beteg?
2023. febr. 7. 06:46
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%
Es mi van ha a gyümölcsök cukor bomba ? Mióta árt a gyereknek ez? Diabéteszes? Ja akkor jobb a laska es a krumpli
2023. febr. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
0%
Az sem. Mert szenhidrat
2023. febr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%
Ja hat ez jó kifogás arra, hogy ne vegyünk gyümölcsöt a gyereknek, mert aggódunk a cukor tartalmáért . Miert kell egy kisgyereket dietaztatni, gyötörni? Hogy obszedalja az étel a továbbiakban ? Ja hat így olcsóbb. Az biztos
2023. febr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%
A gyümölcscukortól nem lesz semmi baja, a mesterséges hozzáadott cukor, ami nem túl jó, de valamennyit abból is lehet azért.
2023. febr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
100%

44 es persze, gyereknek kell a szénhidrát, az agy működéséhez nagyon kell. Azt égeti az agy, energiaformaként. Főleg egy gyereknek fontos. Itt is azt latom külföldön , h a gyerek elől dugdossa a szülő a sütit ő meg ket pofara zabálja. Ja, hadd ártson neki felkiáltással.

Plusz h ezek a gyerekek elhíznak paradox módon mert a csoki nagy hepajjá válik, ünneppé, így folyton habzsolja majd ha lehetősége lesz

2023. febr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!