Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Csak én látom lekezelőnek a...

Csak én látom lekezelőnek a helyzetet az óvónő részéről ?

Figyelt kérdés
Pl pénteki napon megemlítí nekem ,hogy jővőhét csütörtökön pénteken előadás meg egy másik program lesz és, hogy azt fizessem be ,meg hogy én figyelem-e a kírásokat mondtam igen hétfőn behozom .De mindezt olyan fölényes számonkérős szemöldökét felhúzva stílusban ja meg hogy 10 napot késtem az 500 Ft csoport pénzzel, igen azt elfelehtettem ,de miért kell 500ft 10 nap késés miatt ilyen stílusban beszélni ? Hétfőn vittem minden fizetni valót mikor hallom ,hogy oda szól a másik anyukának csütörtök előadás lesz addig lehet behozni a pénzt .Engem meg szinte számon kért a jővőhéten esedékes dolog miatt mintha lemaradtam volna róla.Azon a héten volt nekünk gyümölcs nap is meg farsang is arra koncentráltam másik gyerekem is ovis.Úgy gondolom,hogy származásom miatt kaptam különös bánás módott .
2023. márc. 31. 02:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Hát itt nagyon félre ment ,miért kell nekem bizonyítani yhogy figyelem e a kiírásokat igen figyelem .Ez olyan volt mintha márciusban lecsesznek valakit mert áprilisban programok lesznek

? Másik gyerekem is ovis soha nem volt ilyen gond mindig vittem mindent akkor is ha nem volt kötelező.

Az volt a fura hogy jövőheti dolgokat előre kell bizonyítanom és úgy van kezelve mintha le maradtam volna róla .

2023. márc. 31. 10:57
 12/13 anonim ***** válasza:
9%
Nem kell fizetni, mert a bábszínház is helybe jön nekik rendszeresen. Teljesen ingyen, legalábbis a szülőknek. Na mindegy is, bocs hogy félrevittem a kérdést.
2023. márc. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

A hangnemet és a helyzetet nem tudjuk minősíteni, mert nem voltunk ott.

Én azt mondom: ne húzd fel magad rajta.

10 napig elfelejtetted a pénzt bevinni? Hát őnekik meg 10 napig nem hiányzott. Ha szóltak volna első nap, akkor nyilván nem 10 napot késtél volna a befizetéssel.

Amit kell, vigyél be, lehetőleg figyeld a kiírásokat. Ha mégis valamit nem veszel észre vagy elfelejted, akkor meg befizeted, amikor szólnak miatta. Nem fognak emiatt fekete pontot adni a szülőnek. :-)

Lehet, hogy nem kedvel az óvónő, lehet, hogy a származásod miatt. Na és? A gyerekeddel találja meg a közös hangot, ez a fontos.

2023. márc. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!