Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » 🧒 Van olyan óvoda, ahova a...

🧒 Van olyan óvoda, ahova a "beteg" gyerekeket lehet vinni ? (csak köhög és náthás)

Figyelt kérdés

A gyerek többet van itthon, mint óvodában (egyedül nevelem).

Semmi baja, csak annyi hogy köhög és náthás, de így előbb utóbb az utcára fogunk kerülni... Ha nem tudok dolgozni emiatt.


Akár Budapestre is megérné felvinnem egy ilyen óvodába (az ország másik végéről).

Csak legyen lehetőségem dolgozni mellette.



2023. jún. 4. 20:34
A kérdező szavazást indított:
Van ilyen
Nincs ilyen
Nincs ilyen, de jó lenne ha lenne
50 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen nincs
2023. jún. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
35%
Jó lenne, ha lenne, mert aztán iskolában rinyálnak, ha csak ennyi miatt hiányzik a gyerek... Nem tudom egy 3 éves miért nem mehet orrfolyással, köhögéssel oviba, de egy 7 éves miért mehet ugyanennyivel iskolába.
2023. jún. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
60%
Nincs, azt hiszik mindenki megteheti, hogy évekig állandóan kimaradjon munkából..
2023. jún. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk az működött, hogy több szülővel kértük a gyerekorvost, hogy segítsen lerendezni ezt a picit náthás, picit köhög betegség mizériát az ovival. Már ő is "unta", mikor utoljára csak ilyennel mentünk hozzá, csak azt kérdezte, hogy "én töröljek orrot neki az óvónő helyett?" Azóta rendben van minden.
2023. jún. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
54%

Lehet neked csak köhög meg csak folyik az orra ... Ugyan ezt hozta haza az 5 évesen megint, ebben az évben nem tudom hányadszorra.. felváltva adja tovább az iskolásnak hol a 2 évesnek.. hol az egyiknek súlyosabb hol a másiknak.. hol az egyik vergődik 40 fokosan, hol a másiknak lesz mandula gyulladása, hol átmegy hányásos hasmenésbe..ma a 2 éves kezdte a hányàst ugyan ezen alapon.

Januárban kórházba is kerültem az 5 évessel.. szóval igen.. köszi.

Elhiszem, megértem, hogy dolgoznod kell. De ne vidd oviba a beteg gyereked, mert lehet a tiédnek csak az orra folyik addig a másiké kórházba kerül..

2023. jún. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
66%
Hát ha tényleg a munkám megélhetésem forogna kockán, és senki nem tudná rá vigyázni, én bevinnem, kiszivnam orrát és köhögés csillapítot adnék. Nyilván lázasan azért nem, de a láz általában csak pár nap aztán a nátha köhögés ami elhúzódik.
2023. jún. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
76%

Ilyen esetekre babyszitter?

Merre laktok? Ha a közelben akkor szívesen vállalom a "beteg" időszakra.


Viszont hogy a kérdésre is válaszoljak. Sajnos nincs ilyen óvoda...

2023. jún. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös !

Látom nem érted :( Nem arról beszélek, hogy az egészségeseket és a "betegeket" vonjuk össze. Az a kérdésem, hogy : Van-e olyan ovi valahol az ORSZÁGBAN, ahova a köhögős/orrfolyásos gyermekeket lehet vinni ?! :)

2023. jún. 4. 21:18
 9/73 anonim ***** válasza:
26%

Tedd fel ujra a kerdest ugy, hogy ismertek olyan ovit, ahovasima nathaval es kohogessel bemehet a gyerek?


Aztan aki irja, hogy igen, arra irj ra privatban, vagy ird bea kerdes leirasaba, hogy olyan ovit keresel Bp es kornyeken, ahol sima nathaval es kohogessel beengedik a gyereket. Igy eleg felreertheto a kerdes.

2023. jún. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
100%
Nezz korul azoknal a kerdeseknel, ahol arrol kerdeznek, hogy mivel kell nalatok otthontartani a gyereket, mikor nem mehet oviba. Sokan irjak, hogy mehet kohogessel, nathaval, ha nemtaknya-nyala egybefolyik, hanem csak simabb natha, amitol a gyerek nem full hisztis, es nem kell allandoan torolgetni az orrat.
2023. jún. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!