Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Tényleg 1 hónap után kell...

Tényleg 1 hónap után kell megtudnom ,hogy nincs hely a nyári időszakra ?

Figyelt kérdés

Több mint egy hónapja kértem kisfiamnak az ügyeletet a nyári időszakra,nem mondtak semmit,hogy nem mehet vagy nincs hely .Ma pedig közli az óvónő feldúltan ,hogy ne vigyem a gyereket mert nincs hely nagyon fura volt ,ingerült.

Nekem ez gyanús, több mint egy hónapja tudják, hogy mennyien lesznek az összevont csoportban, senki nem szólt ,szerintem azt hiszi nem dolgozom és gondolt egyet ,hogy mi ne menjünk mert nincs hely.Ezt hogy oldjam meg,nincs aki helyetesítsen .


2023. jún. 16. 17:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Közlöd, hogy viszed és kész.
2023. jún. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Ovodavezető?
2023. jún. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Jogod van vinni, pláne, ha előre jelezted, hogy kéred az ügyeletet.
2023. jún. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Az ügyelet az, amikor zárva van/lenne az óvoda, mégis vállalják a felügyeletet. Pl. reggel nyitás előtt, vagy este zárás után, illetve amikor a nyári 3-4 hetes zárás alatt
2023. jún. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Ha kérted, akkor igenis jár. Beszélj az intézmény vezetővel.
2023. jún. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, lemaradt a vége.

3-4 hetes zárás alatt más oviba viszed.

A zarason kívül a nyár többi része nem ügyelet, csak az óvónők mennek szabira, ezért összevont csoportok vannak. Nyugodtan viheted, indokolni sem kell.

2023. jún. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A 3 hestes zárás nem kértem, de előtte, utána lévő időszakot igen ,az étkezést is megrendeltem az óvodatitkárral is egyeztettem .Aztán a semmiből közli ,hogy 33 gyerk van nincs hely ,örülne ha nem hoznám minnmdezt elég ingerülten .Soha nem kérdezte dolgozom e vagy valami ,gondolom azt feltételezte rólam ,hogy otthon ülök .
2023. jún. 16. 19:14
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Megmondod, hogy viszed mert nem tudod máshogy megoldani. Ennyi
2023. jún. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Elég inkorrektnek érzem ,hogy egész évben nem kértem egy ügyeletet sem ,mindig megoldottam,de nekem nyáron több munkám van ,ha pedig kérték ,hogy ne vigyük nem vittem .Egész évben csak a nyári időszakot kértem ,és még el sem kezdődött, de már közli ,hogy ne vigyem .Azon gondolkodom jelzem az óvodavezetőnek, szerintetek ?
2023. jún. 16. 20:56
 10/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jelezd. Mégis mi mást akarnál csinálni?
2023. jún. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!