Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A feleségem vérnyomása alacson...

A feleségem vérnyomása alacsony, 1 hónap alatt 4 kg-t hízott, oda a háta, alig kap levegőt. Mit tegyek, hogy könnyebb legyen neki?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 14. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk vidd el az orvoshoz.
2023. ápr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hány hetes?
2023. ápr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
25 hetes
2023. ápr. 14. 21:23
 4/5 anonim ***** válasza:

1 hónap alatti 4 kg hízás szerintem rendben van, nem is értem az miért került a felsorolásba? Ennél még többet is fog a 40. hétig. Én is kB 20.hettol kezdtem hízni, először sokat, aztán már kevésbé sokat. Van ilyen.


Az alacsony vérnyomás lehet gond, arra figyeljetek, következő gondozás során jelezze az orvosának. Na meg, mi az alacsony, mennyit mértetek?


A nem kap levegőt lehet gyomorsav miatti nehéz légzés érzet, de lehet gond is, úgyhogy ez szintén inkább orvosi véleményért kiállt.

2023. ápr. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is alacsony a vérnyomásos.


Folyamatosan kell vizet innom, minden órában, főleg reggel.


A hátfájásra meg csináljatok kismama jógát/tornát, interneten van, csak arra figyeljetek, hogy 25 heteset vagy az utánit csináljatok.


Az első nap rosszabb lesz tőle, utána nekem javult.


Ezen kívül engem a férjem heti 3-4x megmasszíroz, én mondom neki, hogy hol és milyen erősen esne jól.


Továbbá a terhes párnát és a folyamatos melltartó viselést tudom ajánlani.

2023. ápr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!