Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szerintetek is baj, ha nem...

Szerintetek is baj, ha nem alszik ott az oviban?

Figyelt kérdés

Jövő héten kezdjük az ovit. A lányom igazi kis belevaló, szereti a gyerekeket, sokszor voltunk már az oviban és szerette, így a beszokással reményeim szerint nem lesz gond. Családi vállalkozásban dolgozik az egész családom, szállítmányozással foglalkozunk. Ezalatt a 3 év alatt is főként itthonról dolgoztam és tökéletesen ment. A terv szerint most már nem itthonról hanem a régi irodámból fogok dolgozni, viszont amennyi munka van egy nap azt a délelőtt nagy részében meg tudom oldani. Ezért úgy gondoltam, hogy ebéd után (1ig lehet menni érte) elhozom. Már kb 1 éve nem alszik délután és ha el is aludt csak nagy nehezen. Viszont az éjszakát mindig végig alussza és időben fekszik és kel. Mondta is, hogy nem szeretne ott aludni. Úgy gondoltam ez tökéletes megoldás lesz, hisz én is tudok dolgozni és ő is van gyerekekkel, de a családból(párom része) egyre többet mondják, hogy minek viszem haza, legyen ott egész nap stb stb... szerintetek ezzel ártok neki? Ha ott is aludna akkor is szerintem alvás után mennék érte. Eddig azt gondoltam ez jó ötlet, de zavar a párom családjának a viselkedése, mintha rossz anyának állítanak be, mert nem hagyom ott....

Szerintetek?


2023. aug. 29. 19:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó, hogy ezt megteheted. Ne hallgass másokra, nem is értem, hogy miért zavarja ez őket...
2023. aug. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj.
2023. aug. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyik gyerekem sem maradt az oviban ebéd után, szerencsére megtehettük és nagyon jó volt mindenkinek.
2023. aug. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
39%
Dehogy ártasz, délután még óvónő sincs, csak a mosogatónő. Ne foglalkozzál te az ostoba anyós és gonosz irigy sógornő ármánykodásaival, iktasd őket ki az életedből, csak a bosszúságot hozzák.
2023. aug. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
40%
Először is délután is van óvónő. Másodszor én fél evig ebéd utan hoztam haza, itthon aludt. Reggelente utalt menni stb.. Aztan dolgoztam és ott maradt aludni. Azóta imádja.. Nekem azt mondták, hogy az a 4 óra nem elég, hogy megszokja az egész napi rendet, ritmust. Az enyémnek kifejezetten jót tett. Persze nem mindenki ugyanolyan, csak az én tapasztalatom.
2023. aug. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha megteheted, teljesen jó így.

Mért jobb hogy bent verődik, mert nem alszik mint hogy veled legyen.

Addig tölts vele időt amig megteheted.

2023. aug. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
nagyon jól teszed, sokan csak szabadulni akarnak a gyerektől, nem viszik haza pedig megtehetnék.
2023. aug. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

ez szuper!!! hany anyuka szeretne ilyen helyzetet hogy nem 40 oraban irodaban dolgozik es alig latja a gyereket.

te vagy az anyukaja a te szivedre hallgassal

2023. aug. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Kicsit megnyugodtam.

A legtöbb anyuka ismerősöm is vagy azon van hogy minél hamarabb bölcsibe vigye a gyerekét illetve látni kéne az arcukat amikor azt mondom, hogy nem fog ott aludni a gyerekem...sokszor már én érzem emiatt szarul, pedig örülök hogy ilyen helyzetben vagyok, hogy ezt megtehetem érte:)

2023. aug. 29. 20:12
 10/19 Bogica0616 ***** válasza:
89%
Mivel nem alszik délután már 1 éve, csak kínlódás lenne neki. Az enyém sem aludt, nem is engedték, hogy ott maradjon mert stresszes lett az alvási kényszertől.
2023. aug. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!