Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hány téli "ruhát" érdemes...

Hány téli "ruhát" érdemes beszereznem az oviba? (Leírás.)

Figyelt kérdés

Amiben viszed a gyereket reggel kabát és csizma azt le kell cserélni, ha az udvarra mennek?


Kellene lennie akkor 4 téli cipőnek és 4 kabátnak vagy overálnak, hogy az utcai és az ovi udvari szettnek is legyen 1-1 váltása? Vagy csak én gondolom túl?



2023. szept. 6. 00:00
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Tulgondolod.

1 teli cipovel es egy teli kabattal tokeletesen megvolt a gyerekem babakoratol, most 8 eves.

2023. szept. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
2
2023. szept. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

4 téli cipő 4 kabát? Az szép lenne azért:)

Amibe viszed reggel azt adják rá ha kimennek az udvarra.

Nekünk mindig van még egy télikabát vagy overál pluszban még 1 csizmával cipővel mert azért az kell de 4??

2023. szept. 6. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Amiben ment,abban volt kint. Nagyon havas időben kért az ovi 1 plusz overál alsót.
2023. szept. 6. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk volt egy ovis overál es egy leharcoltabb bakancs/csizma, amiben kinn fetrenghetett. Ezt pénteken hordtam haza mosni.


Bejárásra elég egy kabát és normális nadrág, csizma, mert évek óta nincs se hideg, se hó Magyarországon, max. 2-3 napig.

2023. szept. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor jó!😀 Nem szerettem volna 100 ezreket téli ruhára költeni.
2023. szept. 6. 06:44
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

Van ovi ami kér váltó overált.

Bőven elég egy játszós és egy normális.

2023. szept. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

7, és ha kér, meg is veszi? :)

Sose vettem kettőt, csak 1 normálisat és még az is olyan jó állapotban volt szezon végére, hogy simán újnak nézett ki, pedig nem vigyáztak rá. Mosógép, szárítógép, sose fordult elő, hogy ne tudtam mit adni rájuk.

2023. szept. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja igen, azt nem írtam, hogy ahhoz vagyok szokva, hogy minden 3 napig szárad nálunk, ebből indultam ki. Viszont az ovival együtt a szárítógépünk is érkezik napokon belül.🍾
2023. szept. 6. 08:00
 10/10 anonim ***** válasza:
73%
Én cipőből szoktam udvari jatszosnak külön venni Aldi/lidl-ben, mert elég vállalhatatlanul szokott kinézni az udvari cipő. Téli kabát és overál nadragja egy van.
2023. szept. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!