Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Az oviban bepisil a lanyom,...

Az oviban bepisil a lanyom, mert nem éri fel a wc-t, itthon szukitovel vagy bilibe pisil baleset nelkul, már egyszer szóltam az ovononek, hogy mi a gond es segitsenek neki, nem történt változás, most mégis mit mondjak nekik?

Figyelt kérdés

Napi 3-4 pisis ruhát küldenek haza, nem is szaradnak meg masnapra, de ez a legkevesebb, a gyereknek ez egy rossz élmény hisz o szobatiszta, csak ott nem kap segítséget a wc-re uleshez. Egy hete kértem meg őket h segitsenek neki, azt mondták jo. Azóta se segítenek. Holnap újra szólni fogok de már halvány lila gőzöm nincs mit mondjak, mert kB az ideg fog beszélni belolem :/

Bilit, szukitot bevinni nem megoldas sajnos.

Mit mondjak nekik?



2023. okt. 2. 19:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Gyerekorvos mit mond a lányod méreteiről? mert azért az nem biztos hogy rendben van, hogy egy minimum 3 éves nem éri fel a max 30 centis gyerekwc-t.
2023. okt. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vihetsz be neki fellépőt? Pisi előtt fellépne arra és úgy meg lehet oldani.
2023. okt. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Nálatok nem kis wc van az oviban? Otthon meg szukitovel feleri a nagy wc-t? Nem ertem..
2023. okt. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként ez jogos kérdés biztos azért pisil be mert nem éri fel? Lehet nem szobatiszta még teljesen és ha nem viszik ki pisilni bepisil nem?
2023. okt. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
A többiek felérik? Én is szeretném érteni ezt.
2023. okt. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

Érdekes, hogy csak a te lányod.

A többiről nem írsz.

2023. okt. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ez amúgy szamomra is erdekes. Mert vannak nala kissebbek. O normál méretű 4 éves. Itthon szol, hogy pisilni kell vagy megoldja egyedül. Az oviban a dajka annyit mondott, hogy nem tolja le rendesen a nadragot. De itthon azt is letolja rendesen. Meg en azért gondolom, hogy fel se tud ra rendesen ülni, mert elkisertem ott es nem tudott ra egyedul felülni, úgy kellett raraknom, levennem. Persze lehet ez is csak akarat kerdese lenne, de en egyelőre azt érzem segítség kéne neki, mert ebbol nem tanul, hogy napi 3x bepisil. Zarojelben annyi, hogy sni, autista gyanus. Szerintem odabent nem szolal meg. De tuti viszik őket óránként wc-re annak elégnek kene lennie :/
2023. okt. 2. 19:41
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Vagy valamit rosszul mondanak vagy kamu a kérdés. Láttál már ovis wc-t? Nincs olyan, hogy arra ne tudjon felülni
2023. okt. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is egyből az ugrott be, hogy ez kamu. Az óvodában mini wc-k vannak.
2023. okt. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Bárcsak kamu lenne, es tudom ez legyen a legnagyobb gondunk.. De tényleg nem értem mi lehet a baj. De holnap akkor ezt fogom mondani, megkerdezem, hogy mégis milyen körülmények között, miért pisil be
2023. okt. 2. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!