Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hogyan változott meg a gyerek...

Hogyan változott meg a gyerek az óvoda hatására?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdte. Anya, apa hiányzik, azt látom. Apát néha csak hétvégén látja, mert műszakol. Próbálok sokat játszani vele. Néha hülyeségeken hisztizik, ez nekem új. Válogat a ruhákban, ez is új. Talán verekedősebb, vagy harciasabb, de csak itthon. Oviban nyuszi, itthon nagy szája van tesóval szemben.

2022. márc. 24. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Oviban “viselkedni” kell, otthon engedi ki a gőzt. Óvónő vagyok, sok szülő el se hiszi, hogy az oviban kisangyalok. :)
2022. márc. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
A gond azzal lesz ha az apjat nem latja. Megfog a kapcsolat vsle szakadni
2022. márc. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is itthon vezeti le a feszkót, rohangál, ugrál, kiabál, minden. Oviban szó nélkül ül az asztalnál, csendben játszik, nincs büntetésben.
2022. márc. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Műszak miatt apa miért nem látja?
2022. márc. 30. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4: Az én fiammal se sokat találkozott a férjem, csak hétvégén. Reggelente ő vitte bölcsibe és kész, utána már csak akkor ért haza amikor már aludt. Vannak ilyenek.
2022. márc. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!