Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Máshol is szándékos lelkiismer...

Máshol is szándékos lelkiismeret-furdalást keltenek az óvónők abban az anyákban, akik utolsóként viszik haza a gyereküket?

Figyelt kérdés
Nálunk látványosan nem szeretnek, mert utolsónak viszem el a gyerekemet, nem sokkal zárás előtt, de időben. Én megkérdeztem a fiamat, hogy neki rossz-e utolsónak lenni, azt válaszolta hogy nem, minden az övé ott, mindent használhat, de óvónő állítja, hogy rossz neki. Nem minden héten viszem későn, de van olyan hét amikor tovább tart a műszak.
nov. 12. 19:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha dolgozol és emiatt mész későn, akkor szemetseg ha ezt csinálják az óvónők. Mégis mit tehetnél? Aki otthon van, annak megértem ha beszolnak, hogy zárásig ne hagyja már bent az oviban.
nov. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Ez ilyen tipikus minden baj!Ha dolgozol,és korán viszed,vagy későn hozod,akkor az a baj,ha nem dolgozol,akkor meg az.Nyilván a legjobb az lenne a gyereknek,ha minél hamarabb tudnál érte menni,de ha egyszer dolgozik az ember, akkor mit tud tenni?
nov. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Nem kellene semmilyen körülmény között be szólniuk neked. Ha dolgozol, végképp.

Egyébként meg hadd magában puffogni.

nov. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig utolsónak hozom el, zárás előtt. Mit csináljak? Dolgoznom kell, nem tart el senki.
nov. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem.. Mi jóban vagyunk az ovonokkel. Én is utolsóként hozom el, hozzá teszem ez 16 óra 10 percet jelent 6. Van, hogy fél öltözve, táskával var6az ő ovonenije de akkor is beszélgetést kezdeményez és jó fej.
nov. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Picit off leszek, de azért ide kapcsolódik a téma. Én egy magánbölcsiben dolgoztam kisgyermeknevelőként.


A főnököm kikötötte, hogy amelyik gyerek utoljára marad a bölcsiben, azzal már ne játsszunk, ne engedjük lepakolni a játékos polcot, ne hallgassunk zenét, ne szórakoztassuk. Sőt ha fél 5-ig (5-ig voltunk nyitva) nem ért oda senki a gyerekért, akkor fel kellett öltöztetni, és ki kellett ülni vele a folyosóra.

Az udvarra nem vihettük ki, hogy ne érezze jól magát... néhanyszor vissza jött a főnököm délutáninként és rajtakapott, ahogy lufiztam, táncoltam, zenéltünk az utoljára maradt gyerekkel és úgy leb*szott, nem leteremtett, hanem leb*szott, hogy hogy képzelem, hogy szórakoztatóm a gyereket... másfél, két éves kicsikről beszélünk, akiknek így is elég rossz volt, hogy elmentek a többiek és ott maradtak a nagy csöndben.

nov. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hatoshoz csatlakozva, itt is az van, hogy az utolsó gyereket felöltöztetik és kabátban várják a szülőt. Volt, hogy a takarító fel is mosott, a gyereknek meg fel kellett emelni a lábát a padon.
nov. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Még ki is emelte, hogy szomorú lesz a gyerekem. Mondtam, hogy nincs 6 órás műszak,pedig én is korán mennék érte ha tehetném. Remélem a gyerekemmel ezt nem éreztetik.
nov. 12. 22:11
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hat az en kisfiam még csak 1eves mult, de felkeltette az erdeklodesemet ez a kerdes, mondom elolvasom ki hogy velekedik errol, marm valaszolók. Hat en a 6os es 7es valaszolo valaszan teljesen lefagytam😳 vagg en vagyok k***va naiv, de hogy en ilyet elkepzelni sem tudtam volna, h ilyen van😳 hat ez egyszeruen en nem is tudom mit szolnek, ha az en gyerekem lenne az utolso es csondben ulne egy padon vagy tenyleg en kepzelem total maskepp az ovodat es baromira pofara fogok esni, h mik vannak😳 mert akkor mar most elore sajnalom szegeny kisfiamat…de hogy en az ilyet nem fogom hagyni az is biztos…akkor kiveszem es masik normalisabb hely vagy normalisabb nevelok vagy magan ovi fogalmam sincs, de ezeket olvasni is elszoloritott
nov. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
6-os, amit leírtál az nagyon szomorú. Ilyen én se gondoltam volna hogy létezik,ez olyan embertelen. 😪
nov. 13. 05:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!