Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Anyukák! Van köztetek olyan,...

Anyukák! Van köztetek olyan, akiknek a gyereke tavasszal kezdte meg az ovodát? Legyen emiatt lelkiismeretfurdalásom, mert nem szeptemberbe kezdené az ovit a gyerekem?

Figyelt kérdés

2015. jún. 5. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne legyen, ha egyszerre csak 1 gyerek szokik be sokkal többet tudnak rá figyelni az óvónők, addig pedig jobb neki a családdal. Nem írtad a korát de ilyenkor még nincsenek kialakult barátságok-közösségek (gondolom tavasszal lesz 3 éves).
2015. jún. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi aggaszt?

Lányoméknál egy csomó gyerek év közben kezdte az ovit, és nem történt semmi baj. Hamar beilleszkedtek, minden oké.

Nekem a kisebbik lányom fogja év közben kezdeni az ovit, de valahogy nem aggódtam eddig ezen. Kellene?

2015. jún. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne legyen.

Amúgy nem tudom mikor fogja kezdeni a tiéd, de arra számíts hogy jön az ovi szünet ami 5 hét. Tehát, ha beszokik most rövid idő alatt akkor az 5 hét lehet kizökkenti.

2015. jún. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jövő márc.végén,ápr elején tervezem,)Remélem nem késő. csak körbejártam at émát.
2015. jún. 5. 13:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Fiam idén februárban kezdte az ovit. Becsatlakozott a szeptemberben indult csoporthoz. szerintem semmi gond nem volt. Sőt mint egy új játszótársra hirtelen mindenki odafigyelt, pillanatok alatt ő lett a kedvenc. Imád oviba járni, szerintem semmi hátránya nem származott belőle. Csak a javára vált, mert több idő volt rá hogy felkészüljünk, és nem ugrottunk fejest a mélybe, 2,5évesen.
2015. jún. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem lesz késő :) Ne legyen lelkiismeret-furdalásod :) Szép nyarat kívánok! :)
2015. jún. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat,kicsit túlaggódós anyuka vagyok:) akire picit még hat a környezete,és találkoztam oylan anyukával aki a szeptemberi kezdést tartotta a legjobbnak.
2015. jún. 5. 13:34
 8/8 A kérdező kommentje:
persze mert az ő gyereke szeptemberbe kezdett,azt nem tettem hozzá:Ö
2015. jún. 5. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!