Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Amikor jött a kistesó a...

Amikor jött a kistesó a nagytesót hány hétig nem vitted oviba?

Figyelt kérdés

jan. 12. 11:38
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%
Miután hazaértünk a kórházból, 2 hétig nem vittük oviba. Apukájuk is itthon maradt 2 hétig.
jan. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
16%
Mi nem hoztuk haza 2 hétig. Ne lábatlankodjon, amikor nélküle is sok a fennforgás..
jan. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
86%
Én június elejére várom a kistesót. És nekünk július végig ovi szünet. Így ha nincs éppen durva vírus oviban, akkor júniusban fog menni, utána úgyis otthon lesz egy hónapot. 2 hónap kihagyás sok lenne neki.
jan. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Az első kistesónál még nem volt ovis a nagyobb, a másodiknál pedig jött a téli szünet, úgyh két hétig. De utána ment rendesen.
jan. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%
Amit 2 csinált, azt csináltak velem a szüleim. 2 hetre a nagymamámékhoz pateroltak. 5 éves voltam. Mire visszamehettem, átrendezték az egész lakást, tele volt babacuccal, semmim nem volt a helyén, és babaagy volt a szobamban, mert egy szobába raktak minket. Borzalmas volt. És elvárták, hogy tapsikoljak, meg áradozzak, milyen cuki a baba. Soha nem volt jó kapcsolatom az öcsémmel. "Ne lábatlankodjon", ez aranyos. Tudod, nen én kértem, hogy megszülessek, és a kistesót sem én kertem. A legkevesebb, hogy a kedves szülők megoldják a kétgyerekes életet az első perctől, ha már így döntöttek.
jan. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
85%
2 hét volt a terv, de unatkozott itthon, visszavágyott a kis pajtásaihoz, a megszokott napi ritmusba, szóval 1 hét után ment megint.
jan. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk minden ment tovább a szokott medrében, annyi változással, hogy a férjem hozta-vitte egy ideig.
jan. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
92%
Ugyanmar, 5, egyértelműen csak cinikus volt a 2. valaszado. A szüleid elég idióták, ha valóban iyg kezelték a helyzetet
jan. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
75%
Vasarnap szultem, hetfon mar vittem ovodaba, igaz kesobb mentunk reggel. (kulfold).
jan. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
88%
Én a pandémia közepén szültem a kicsit, április végén. Alig voltak az ovis csoportban, állandó csoportlezárások voltak, így nem akartunk kockáztatni. Egy hónap volt vissza az oviból a nagynak, akkor már nem járt arra a rövid időre, a nyári szünetben meg nem ment ügyeletbe, így első perctől mindketten velem voltak az első majdnem 4 hónapban.
jan. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!