Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha nem óvodaköteles a gyereked...

Ha nem óvodaköteles a gyereked, akkor is beirattad/beiratod?

Figyelt kérdés

Októberben tölti a 3-at, tehát nem oviköteles, viszont szeretném ha legalább egy délelőttött tudna gyerektarsasagban legyen.

Most lesz a beiratkozás, 1 főovoda van, 3 tagovoda, 8000 fős Pest megyei város. A védőnő szerint esélytelen, hogy felvegyék. Ti ilyen esetben beiratnátok azért, vagy hagynátok? Én itthon vagyok, akkor kB 6 hónapos lesz a kisebbik lányom.



ápr. 7. 15:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
18%
Októberi az enyém is. Tavaly szeptemberben kezdte az óvodát. Szereti és hihetetlenül sokat fejlődött. Egyáltalán nem bantam meg. Ott is alszik, sőt, ott sikerült először egyedül elaludni, amire nagyon büszke. Itthon vagyok az 1 évessel.
ápr. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Februári, én beírattam előtte év áprilisban, ő volt az utolsó a névsorban és felvették. Meg is lepődtem. Januárban kezdett 2 év 11 hónaposan.
ápr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!