Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Júniusban költözünk új városba...

Júniusban költözünk új városba de míg nincs lakcimunk oda addig nem veszik fel a gyereket óvodába. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Június elején költözünk új városba, a kisfiam oda fog járni oviba. Viszont nyilván június elején lesz oda szóló lakcimunk, az óvodai beiratkozás pedig április végén lezarul. Szerintetek így is felveszik a körzeti oviba? Járt már valaki így?
ápr. 17. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Évközben is lehet költözni, akkor is kötelességük felvenni.
ápr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Körzetes oviba fel kell venni költözés esetén is.
ápr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a körzetisbe viszitek, akkor semmi teendő. Egy telefont azért én megejtenék, hogy számítsanak rátok, júni elején viszed is a papírokat. De ennyi

Körzetisbe kb kötelező felvenniük.

ápr. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi is most fogunk költözni, nálunk fent van az ovi honlapján, hogy ilyen esetben is jelentkezzek, csak a lakcímkártya mellé mondjuk bérleti szerződést csatoljak és/vagy írjam le, miért abba az oviba akarom íratni.

De valójában bármit is írunk itt, a legpontosabb infót az adott óvoda fogja adni.

ápr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi szó szerint év közepén költöztünk annó, jabuárban. Jeleztem az ovinak, hogy számítsanak ránk, van-e hely stn annyit mondott az ovivezető, hogy a papírokkal jelentkezzek amikor már ott vagyunk, mivel körzetes felkell vennie.

Mivel ő most kezdene szeptemberben és júniusban költöztök én a helyedben felhívnám az ottani ovit vagy ahol most vagytok (mindkettő tud tájékoztatást adni), hogy ilyenkor mi van, beírasd a mostaniba és majd júniusban átveszik (nálunk ugye ez volt, a volt ovi adott egy papírt, hogy onnan kivettem a másik felvette) vagy egyből az új lakóhelyeteken és a lakcímkártyát meg ahogy meglesz bemutatod.

ápr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!