Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Máshol is ilyen borzalmas az...

Máshol is ilyen borzalmas az uzsonna az oviban?

Figyelt kérdés
Ma pl.2 db háztartási keksz volt egy pudinggal.Általában vajas lekváros kenyér van,vagy vajas kenyér,közepében egy karika hagyma.Régen változatos volt és finom,ma meg...Magyarország előre megy nem hátra....jaaa.
máj. 23. 13:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Igen, egyre rosszabb, kenyér és valami kence jó esetben, néha az sincs.
máj. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk is szokott lenni joghurt(jó minőségüeket kapnak), de ott egy egész kiflit kapnak hozzá.

Felse tudom fogni amiket itt sokszor olvasok, hogy mennyire szar az ovis kaja. Mi 14 ezret fizetünk, de nagyon finoman főznek és jó adagokat kapnak(mi is rendeltünk innen egy időben amég dolgoztam). Repetát is kapnak, ha kérnek. Ha nálunk tudnak minőséget nyújtani nem értem, hogy máshol miért okoz problémát. Ennyire sz*rnak rá, hogy mit esznek a gyerekek?

máj. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%

Nem, nálunk kifejezetten finom és valtozatos.

Ha a fenntartó az önkormányzat, akkor ott kell kilincselni, hogy változtassanak a szolgáltatón.

máj. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem az minden oviban az, az volt már 20 évvel ezelőtt is, amikor én voltam ovis...
máj. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

Leírom a hetit:

H:Lekváros-vajas kenyér, gyümölcstea, alma

K: Krém sajtból, retekből, zsömlével, paradicsommal, citromos víz, banán

Sz:Csíkos kalács, epres tej, mandarin

CS: Krém répából, kifli, sonka, paprika, kivi

P: Csokis gabonakarikák, tej, áfonya

Lehetne jobb is, de szerintem elmegy. A gyümölcsöket, ízesített, dobozos tejeket haza adják, rendszerint.

máj. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%
Nálunk is elég jó ma alma volt milli krémtúróval. Kenyeret csak tízoraikor kapnak. Uzsi kifli ahoz rudi vagy krémtúró, joghurt. Zsemléböl szokott szendvics lenni szalámis vagy májkrémes benne mindig különböző zöldségek mellé gyümölcs.
máj. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%

Nálunk egész jó. Látszik, hogy próbálják változatosan összeállítani. A gyerekeim szeretik, mennyiségre pedig teljesen elég nekik.

Az ebéd is jó szokott lenni.

máj. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%
Undorító, OSB lap szerű műzli elég gyakran, illetve kenyér pucéran olasszal, lönccsel.
máj. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%
A HT keksz pudinggal egy michelin csillagos uzsi nálunk. Utolsó voltam.
máj. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%

Nálunk a jövőhéten (az ehetit nem tettékfel az ovis csoportba):

Hétfő: Rozsos zsemle, margarin, csirkemell sonka, kígyóuborka

Kedd: Kifli, margarin, pritaminpaprika

szerda: Kifli, epres joghurt

csütörtök: korpás zsemle, margarin, főtt tojás, Kígyóuborka

péntek: Zabszelet.


Nálunk a minőséggel nincs bajom. CSak a mennyiséggel. 1 kiflit 3fele osztanak. Zsemléből is felet kapnak, de azt is valami mini zsemle méretből.

Uzsi után jönnek egyből haza a gyerekek és mind a kettő éhen akar halni.

máj. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!