Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szerintetek mit csináljak ha...

Szerintetek mit csináljak ha közvetlen uzsi után hozom haza a gyereket de útközben még megeszik egy nagy kiflit is mert éhes?

Figyelt kérdés

szóljak bent h tessék rendesen megetetni a gyereket?

vagy ne és vigyek inkább neki útközbeni ételt ?



2016. okt. 10. 17:27
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam is sokszor eszik még itthon, mert éhes. Ő mondjuk válogatós, nem mindenevő, szóval ha olyan van, amit nem szeret, akkor nem eszi meg. Adok neki itthon és kész, nem megyek bele tönkre.

Egyébként mi az, hogy megetetni? Ovis, ha éhes eszik, ha nem nem, senki nem fogja etetni.

2016. okt. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted, hogy etessék rendesen? Tegyék a szájába? Mert kaja biztos van előtte, csak nem eszi meg a gyereked. Egyébként az enyém is iszonyú éhes, amikor megyek érte, akkor is ha ez közvetlenül uzsi után van, de én tudom, hogy azért, mert válogat.
2016. okt. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
89%

Nem szólnék, mert egy ovist már nem kell esetben. Leülnek és közösen tízórainak, ebédelnek stb. Ha éhes valószínűleg nwm evett eleget, vagy nem evett...Ami esetleg abból adódik, hogy nem tetszik az ebéd. Ez nem az óvónők hibája. Nem kínálgathatnak mindenkit kulon kulon ebéddel és egyebekkel.

Nekem nagyon kellemetlen lenne egy ilyennel az óvónők elé állni.

2016. okt. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

Fiam is szokott még itthon enni. Ő is válogatós, megetetni nem tdunák, meg el sem várnám az ilyesmit.

Én nem csinálnék ügyet belőle - egy óvodás már magától eszik - , vennék kaját ha éhes és kész.

2016. okt. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
45%

Bcsánat, zavar, hogy morzsás lesz hazafelé az autó, különben is kifizetem az ovis uzsonnát, nehogy már egy plusz kiflit kelljen minden nap vennem, tessék leültetni és addig marad, amíg el nem fogsz, ami előtte van.


Hát, sok sikert.

2016. okt. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha éhes, akkor ne éheztesd, hanem adjál neki. Óvodában (de már a bölcsiben sem) nem etetik a gyereket. Nyilván azzal meg tisztában vagy, hogy mennyi kajapénzt fizettek, meg annak is, hogy abból mennyi kaját lehet biztosítani.
2016. okt. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

En kozvetlenul ebed utan hozom el a gyerekeket,uzsit megkapjak,ha fogukra valo hazaig elfogy(10perc seta),nos ezek után nem ritka mostanaban,hogy meg ebedelni is leülnek velem...

Eszembe nem jutna emiatt az ovonoket zaklatni,sot az sem fordul meg a fejemben,hogy keveset kapnak..valoszinuleg most valami hirtelen novekedesi ugrasuk van..

Kiflit meg gondolom akkor eszik,ha van nalad...kivanja,kesz.. Ezert eszi,nem mert éhes

2016. okt. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
82%
Miért? te mindig jóllakottan jössz el a munkahelyedről?
2016. okt. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

bocsánat - úgy h adjanak neki több uzsit

nem kell etetni


mindig látom h mennyi meny vissza a konyhára, miért ne lehetne adni neki még egy fél szeletet vagy fél kiflit ?

2016. okt. 10. 17:44
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Adsz neki otthon enni;) Fura, mi?
2016. okt. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!