Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Az óvónő büntetésből lehúzta...

Az óvónő büntetésből lehúzta a kisfiú nadrágját az egyik csoportban mindenki előtt, mert rosszalkodott. Szerintetek ez normális dolog ilyet tenni?

Figyelt kérdés

Én nagyon elgondolkodtam rajta tegnap este, mert akkor hallottam a hírt, hogy ez történt. Magyarán megszégyenítette a kisfiút a többi gyerek előtt. Alsónadrágban kellett maradnia ki tudja meddig.

Netán ha valaki azt írná, hogy mivel nem az én Gyerekem volt, mit foglalkozok ezzel, na de ha az lett volna? Vagy a Te Gyereked? Mit tettél volna ilyen helyzetben? Te ezt hogy kezelnéd? Őszintén? Először kérdőre vonnám, majd egy megtenném az óvónővel ugyanazt, csak felnőttek előtt, majd felpofoznám. Persze, tudom, ebből már probléma lenne... Na de ilyenkor kinek van igaza? Várom a válaszokat!


2013. máj. 28. 14:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
98%
Akár az enyém akár nem, ha az én óvodámba történne ilyen tuti kiakadnèk.szerintem az igazgatóhoz mennèk, és kérném a vizsgálatot az óvónővel szemben.
2013. máj. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%

Mik voltak az előzmények? Az egyetlen elfogadható helyzet, ha mondjuk a kissrác azzal szórakozott, hogy lehúzgálta a többiek nadrágját, és az óvónő éreztette vele, hogy milyen kellemetlen is ez valójában.

Más esetben elég idiótaságnak tartanám.

2013. máj. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%

Biztos nem hagynám szó nélkül. Lehet semmi baja nem lesz tőle, de lehet éppen gátlásos lesz később is ha vetkőzni kell strandon, lányok előtt, kihathat az egész szexuális életére akár.

Mi bemennék az óvodavezetőjéhez egyébként, intézkedjen.

2013. máj. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Sajnos az okát nem tudom, hogy mit történt pontosan, de remélem meg fogom tudni hamarosan. Mindenesetre akkor is bosszantó.. :(
2013. máj. 28. 14:30
 5/27 anonim ***** válasza:
79%
Ez egy idióta és messzire el kell kerülni az ilyen óvónőt!
2013. máj. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
94%
úúú nem lehetnek az óvónők a szakmájuk csúcsán.Ha nem az én gyerekem,akkor is elgondolkoznék az ovi váltás lehetőségén.Ha az enyémmel tenné a feletteséhez fordulnék,és mindenképp írásos panaszt tennék,hogy a kedves óvónő meggondolja a jövőben büntet e ilyenformán!Semmiképp nem hagynám szó nélkül,minimum egy fegyelmit elintéznék neki ,de megpróbálnám "úrinő-módjára".
2013. máj. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
77%

Az előzmények ismerete nélkül vagdalkozni nem túl bölcs dolog szerintem. Akkor is ezt gondolnád, ha mondjuk előtte a gyerek épp a te kislányod ruháját rángatta volna le?

Nálunk volt hasonló szitu, igaz a suliban, amikor a fiúk kéretlenül vizespóló versenyt csináltak a lányoknak. Ezek után nekik is fél pucéran kellett üldögélni egy picit.

2013. máj. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
7-es válaszolónak: Félreértettél, nem vagdalózok a kérdésemben, csak a véleményekre vagyok kíváncsi. Ma megtudom a pontos okát, hogy mi történt tegnap, miért kellett a kisfiú nadrágját lehúzni, mit követett el, hogy ez volt neki a büntetés. Na de ha belegondolsz, akkor sem ez a módja a büntetésnek, mert ahogy egy válaszoló is írta, a későbbiekben nagy valószínűséggel ki fog rá hatni. :( Mindennek megvan a módja, nem pedig ez. Én így gondolom. Nyilván nehéz eset sok gyereket fegyelmezni, vigyázni rájuk, de egy óvónőnek meg kell MINDIG találni a középszert.
2013. máj. 28. 14:41
 9/27 anonim ***** válasza:
65%

Én fogalmam sincs, mit fogok tenni, ha a gyerekem bölcsibe, oviba kerül. Én alapvetően egy nyugodt, nem pattogó típus vagyok. De már most gyomorgörcsöm van az ilyen tökkel ütött állatoktól, akik pedagógusnak neveztetik magukat.

Most ez mire volt jó? A dühét máshogy nem tudta levezetni egy kisgyereken, csak így? Ha meg Móricka történetesen odapisil, az lesz a baja? Aberrált állat...

2013. máj. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
96%

Hát,ha egy kislány ruháját rángatta le előtte,ez akkor sem megoldás az óvónő részéről!Igen nyilván rosszalkodott,és éppen azért háborgunk mi szülők,mert mindenkié(na jó,csak a magam nevében beszélek,az enyém szokott rosszalkodni!)És ha verekszik valamelyik....megveri?

Kell a büntetés,na de nagyon nem mindegy hogy milyen!

2013. máj. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!