Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig normalis, hogy sir...

Meddig normalis, hogy sir reggel az oviban? 2,5 eves kisfiu.

Figyelt kérdés
szept.3.a ota jarunk oviba,elsö 3 nap nem sirt,azota minden reggel.meddig lesz igy?tudom,hogy kicsike,es hianyzom neki,hisz eddig mindig csak eggyutt voltunk.de lesz esely,hogy megszereti,es nem fog majd sirni?mert az lenne a jo mindegyikunknek,ha jol erezne magat,örömmel menne,nem kene azon idegeskednem,hogy sir,mert en megyek dolgozni sajnos

2012. szept. 16. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudsz várni még fél évet? Sokat számítana. Hidd el.
2012. szept. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajnos nem,mert addig mit eszunk?nembeszelve a szamlakrol amennyivel el vagyok maradva,nem szeretnem,ha a lakasomat is elvesztenenk,es hid alatt kötnenk ki gyerekkel.ruhakrol nem is beszelek.gyesböl vagyunk,igaz van parom,dolgozik is,de sajnos nem keres sokat,csak 9o ezret,segitsegem nincs,mama meghallt,masik nem penzel,szoval senki nem penzel,nem vesz kajat,ruhat,es nem fizeti senki sem ki helyettem a szamlakat sem.
2012. szept. 16. 11:24
 3/4 anonim ***** válasza:

1 ne érezze rajtad h neked ez nem jó mert akkor többet fog sírni

2 valszeg ha elmentél abbahagyja legalábbis a gyerekek 95% igen

3 szertartás szerűen csináld a reggeleket minden nap ugyan az legyen a menetrend

4 nincs hosszas búcsú puszi ölelés pápá és menj el

5 pozitív gondolkodás


teljesen normális

van olyan gyerek aki még 3 hónap múlva is pityereg reggel

próbálkoznak de ha mindig ugyan az a reakció akkor megnyugszik

2012. szept. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk legalább fél év volt.
2012. szept. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!