Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Augusztusi ebédbefizetés már...

Augusztusi ebédbefizetés már most? Máshol is előre adják a csekket?

Figyelt kérdés

Az ugyan igaz, hogy kértük az ovit augusztus utolsó hetére, de nekem furcsa, hogy előre ki kell fizetni (eddig mindent utólag fizettünk). Mi van, ha mondjuk éppen beteg lesz? Visszafizetik?


Egyébként év közben is elég érdekesen számolták ki a fizetnivalót, szeptembertől írom magamnak is, mennyit voltak a gyerekek oviban, és hány napot mondunk le.


2013. jún. 10. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha beteg lesz, akkor majd szeptemberre annyival kevesebbet kell fizetni.
2013. jún. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, előre. Nálunk mindig előre kérik, évek óta.
2013. jún. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is előre kell, ezen én is gondolkodtam. Szeptemberben már iskolába megy, úgyhogy onnan nem tudják leírni ha esetleg mégsem menne.
2013. jún. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért kérik, mert augusztusban csak ügyelet van. Ha anyuka meggondolja magat es nem viszi a gyereket, akkor bukta van az ovinak.
2013. jún. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Utolsó! Miért lenne bukta? A pedagógusok így is, úgy is kapnak fizetést, szabadságra sem mehet mindegyik egyszerre, be vannak osztva. Én is pedagógus vagyok, szóval ez nem indok...

2013. jún. 11. 13:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Azert, mert anyuka elfelejti lejelenteni, hogy a gyerek nem megy, az etkezteto meg kiszamlazza az ebedet. Nem a pedagogus fizetesen mulik.
2013. jún. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!