Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Két oviskérdésem?

Két oviskérdésem?

Figyelt kérdés

A kislányom 3 éves felvették egy oviba szeptembertől. Úgy gondoltam a 1,5 éves kisfiammal még otthon maradok egy évet, de a munka miatt nem tudok, így neki bölcsi kell. Nézegettem a helyeket, nem hiszem hogy most bejutunk, így a magánbölcsire esett a választás. Szeretném ha egy intézménybe járnának, de nem tudom van e olyan JÓ hely BUDAPESTEN ahol bölcsisek-ovisok egy helyen lehetnek. Ismertek ilyet??

A másik kérdésem mikor kell jelezni az oviban, hogy mégsem menne oda a lányom?


2013. jún. 20. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Az oviba minél hamarabb, hátha valaki nem jutott be, és így tudna menni a gyereked helyére.
2013. jún. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csepelen van egymás mellett Montessori ovi és bölcsi egymás mellett.
2013. jún. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen jelezném, hogy nem abba az óvodába fog járni a gyermekem, ahová felvették, jólneveltségből is és azért is, mert ha időben szólsz, akkor esetleg egy másik kisgyermeknek a tiéd helyett még tudnak helyet biztosítani és időben értesíteni a másik családot.

Viszont akkor és csak akkor, ha az új helyre már felvették, mindent megbeszéltünk, megvan a gondozási szerződést stb- tehát biztos az új hely és a család is hosszú távon tudja vállalni a változásokat (esetleges térítési díj, utazási idő és költségek stb. ami pluszban felmerül)

Ha egy helyre szeretnéd őket, akkor jó választás lehet a CSANA (családi napközi) is, itt lehetnek együtt, az árai a magán intézményekhez hasonló színvonalú.

Saját magam és számomra megbízható családos barátok tapasztalatai alapján:

Amit ajánlok:

- Bp. XV. kerület Sződliget úron lévő Morzsi vagy Morzsa CSANA

- PICRUKA (V. kerület- Hercegprímás utca) és GOMBÓC ARTÚR (XIV. kerület Gyömrői út környéke) Csanák (egy fenntartó két intézménye)


Amiket semmiképpen nem ajánlok (jó messzire érdemes elkerülni tényleg):

- IV. kerület Chinoin Vadgesztenye Bölcsőde és Óvoda (Ősz és Tél utca között)

- IV. MINICLUB angol-magyar nyelvű ovi-bölcsi (szakrendelő mögötti utcában, Jósika u.)

- XV. Kolozsvár utcában lévő csana (talán Napsugár a neve)


Ha önkormányzati intézményben gondolkodsz, akkor míx egymás melletti épületek lehetnek- együtt nincsenek bölcsődés és óvodás korú gyermekek.


Jó lenne tudni, hogy melyik kerületek jöhetnek nálad szóba.

Szép napot

2013. jún. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezt ajánlanám:


[link]

2013. jún. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!