Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mire lesz szükség az oviban?...

Mire lesz szükség az oviban? Mi az amit mindenképpen be kell szerezni? A mi ovinkban nem mondták el, szülői csak szeptemberben lesz.

Figyelt kérdés
2013. júl. 31. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ágyneműhuzatot + lepedőt kértek, ágyneműt nem. Benti váltóruha legyen mindenből, bugyik, nadrágok, pólók, pulcsik, valamint benti váltócipő. Jele legyen benne minden ruhadarabban. Havonta viszünk tisztasági csomagot (wc papírt, szalvétát, zsepit és szappant). Fogmosó szettet csak kb félidőben kértek nálunk. Valamint havi egy adag (2 kg) gyümölcs. Aztán menet közben kellett ceruza, zsírkréta, festék. Ennyi jutott eszembe.
2013. júl. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Mi nekünk még nem aktuális az ovi, de amennyire tudom kell egy terem cipő, vagy szandál hogy mégse az utcaiban legyenek a gyerekek, akkor kellhet valami tornaruha is, tisztasági csomagot is elvárják. Többet sajnos nem tudok mert még nem aktuális nekünk a téma, csak beszéltem már pár szomszédommal akiknél most lesz aktuális és ők ezeket mondták. De ő nekik is csak szeptemberben lesz szülői ők is felhívták az óvodát vagy bementek személyesen és megérdeklődték hogy mire van szükség.

Neked is ezt javaslom, vagy telefonálj be, vagy menjél be és érdeklődd meg személyesen. Biztos hogy elfogják mondani. Beiratkozásnál nem nagyon szoktak ezzel foglalkozni.

2013. júl. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem tartanak előtte szülőit, akkor szerintem ágynemű, törülköző, stb. nem kell, azt adják.


Kislányom most kezdi az ovit szeptemberben, nekünk kértek 150x100-as takarójú ágyneműt, bentre fehér talpú cipőt, mindenből váltás ruhát, szabadidőruhát, oviszsákot, fogkrémet. Minden ruhába, még a bugyikba is kell a jele. Első nap egy csomag papírzsebkendő, 1 tekercs wc papír, 1 csomag szalvéta és egy folyékony szappan kell.

2013. júl. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia,

nálunk sem mondtak semmit beíratás után, viszont kijöttek családlátogatásra augusztusban és az óvónők hoztak egy listát a beszerezendő dolgokról. Szülői nálunk is csak szeptemberben volt. Amire sajnos nem tudtunk elmenni, mert beteg volt a kisfiam, így az is kimaradt.

2013. aug. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekünk ovis zsákot kellett vinni,ágyneműhuzatot,lepedőt.az ágyneműhuzatból szabvány kellett 70X140-es.a fiam itthon lapospárnán alszik,oda is azt vettem

ezen kívül benti szandi vagy cipő,de én inkább a szandit javaslom,és mindenből váltóruha 2-3 db

kis törölköző is kellett

mindent jellel kell ellátni

nekünk van udvari cipő is,nem abban van az udvarona,miben az utcán jár

2013. aug. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
amit nekünk kell: fogkefe, fogkrém (pohár nem), váltóruha, benti cipő, naci+póló tornázni, ezek egy felakasztható zsákban, jele mindenen,ágynemű huzat+kispárna, valamilyen időközönként: zsepi, szalvéta, wc papír,
2013. aug. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!