Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Első pillanattòl egész...

Első pillanattòl egész nap az oviban lesz. Gonosz anya vagyok?

Figyelt kérdés

Kislànyom szept 2àn kezdi az ovit.Ùj munkahelyem van,màsfél hònapja.Arra az egy napra kaptam egy nap szabit,hogy elvigyem.De azt hallom,hogy mindenki hetekig hazahordja délben a gyereket az elején.De ezt én nem tudom megtenni...

Első naptòl ott kell aludnia,maradnia...

Olyan lelkiismeretfurdalàsom van :(



2013. aug. 21. 14:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Az hordja haza, aki nem dolgozik, vagy van mama ,szitter. Másé szintén egész napos.
2013. aug. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Miért lennél gonosz, nem olyan sokan hordják haza mint gondolod.
2013. aug. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!Reggel 6-kor én fogom elvinni...de délutàn az egyik amàja fogja mindig elhozni munka utàn fél 4 fele.Èn fèl 6-ra érek haza.
2013. aug. 21. 14:44
 4/14 A kérdező kommentje:
Mamàja...
2013. aug. 21. 14:44
 5/14 anonim ***** válasza:

Akkor én is gonosz anya vagyok, duplán is. A nagyobbik rögtön egész napra ovis lett (pont 3 évesen), és már az első nap alig tudtuk hazahozni, mert annyira bejött neki :-).

A kicsi is ugyanígy fog járni, dolgozunk mindketten, így nem nagyon van más választásom.

2013. aug. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az első hetekben amíg megszokik nem lehetne megoldani, hogy az egyik mama vagy az apuka ne dolgozzon és el tudja hozni hamarabb? Mondjuk először 2 órát legyen ott, utána ebéd előtt, utána ebéd után?


Nem vagy egyáltalán szívtelen! Az én lányaim bölcsisek, mert visszajöttem dolgozni. Nem azért mert kellett, hanem emrt akartam!


Volt bölcsis a kislányod? Úgy talán könyebb lenne

2013. aug. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy szívtelen ne legyen emiatt lelkiismeret furdalásod. Jobb lett volna úgy megoldani, hogy pl. augusztusban 2-3 napot beviszed, hogy kicsit ismerkedjen a környezettel és utána haza viszed. Ha erre nincs lehetőség akkor majd ezt szokja meg. Mi megtudjuk oldani, hogy mamák haza hozzák, de az én fiam első perctől kezdve simán ott marad, végül nem volt szükség arra, hogy mama vagy apa elhozza. Van a csoportban egy kislány, ők nem tudják megoldani, hogy délben ellegyen hozva pedig az a kislány 12:00 kor elkezd zokogni és 3 ig sír amíg apa nem megy érte. 2 hete minden nap ezt csinálja. Gyerek függő melyik mennyire viseli jól az óvit. Én be vittem a fiam, közölte, hogy majd jöjjek érte, mondtam rendben uzsi után jövök. Ebédkor bementem hát ha gond van, de ő nem látott , óvónők mondták, hogy nincsen semmi gond így haza jöttem és 4 kor mentem érte. Semmi beszoktatás nem kellett.
2013. aug. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nálunk nincs is beszoktatás
2013. aug. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Miòta munkàt talàltam a nagyszülők segìtettek,hogy egymàs utàn jöttek szabira.De menniük kell vissza dolgozni.Apának 2 munkahelye van ,Ő abszolut nem tud eljönni.Akkor làtom màs is van ìgy...

Sztem nem lesz gond vele,mert nem anyás gyerek

2013. aug. 21. 15:09
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha nálunk nem lenne olyan, hogy első héten haza kell hozni ebéd után én is ott hagynámy délutánig, mert nagyon ott akarna maradni, igaz még most fog kezdenim de nagyon várja
2013. aug. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!