Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Anyukák! Akinek november...

Anyukák! Akinek november végén lesz 3 éves a gyermeke, mikor adjátok be oviba?

Figyelt kérdés
2013. szept. 6. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A fiam ugyan szeptember végi, de ő már jár és van egy novemberi csoporttársa is, aki szintén már jár. Nálunk akik még idén betöltik a 3-at és szobatiszták, ők már szeptemberben elkezdték az ovit.
2013. szept. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem tavaly töltötte november végén a 3. életévét a fiam, nem mehetett oviba helyhiányra hivatkozva, csak azokat vették fel, akik elmúltak már 3 évesek

így ő most kezdte lassan 4 évesen

2013. szept. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én nem vittem,mert nem akar még szobatiszta lenni,emiatt most kétségbe vagyok esve.Pedig már nagyon nem bír magával,szegénykémnek oviba lenne a helye,de ez a szobatisztaság......!!!!:(.Érdekelne még,hogy vannak olyan óvodák,ahol év közben is vesznek fel gyerekeket?Mert valószínűleg költözni fogunk az ország másik végébe,emiatt sem iratkoztunk be ide ahol lakunk.
2013. szept. 6. 12:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Nov közepén lesz 3, de már jár oviba
2013. szept. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A fiam is szeptemberben kezdte (igaz tavaly), és nem volt még 3 éves. Ő is november közepi. Felvették. Valóban aki nem szobatiszta fel sem veszik. Egyébként természetesen vesznek fel év közben. Gondold el azokkal mi van akik költöznek, vagy bármi más. Hozzánk is jött új csemete év közben.

De már be van íratva a gyerkőc ugye?? Vezető óvónő mit mondott erről?

2013. szept. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne parázz ezen, nem gond, hogy még nem ovis. Az enyém december elejei, a 3. évét még a bölcsiben töltötte, utána ment az oviba 3,5 évesen.

Ez jó volt így, mert a nagyobb korábbi, végül ismételte az egyik ovis csoportot. Én is novemberi vagyok, a mai napig emlékszem, hogy bőgtem, mert mindenki mehetett suliba, nekem meg újra kellett járni a nagycsoportot a korom miatt.


6 éves kora előtt úgysem mehetne suliba, így jövőre ha ovis, akkor végig jár 3 évet, nem kell új csoportba 1 évre beilleszkedni, stb... Jó, túlélhető, én sem lettem lelki sérült.

2013. szept. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha november vegi, en nem vinnem, csak januarban. Decemberben a teli szunetig kb.3 hetet tudna jarni, mire beszokik 2 het szunet, kezdodhey elolrol a beszoktatas. Januart erdemes megvarni.

De amig nem szobatiszta, addig nem tudod vinni.

2013. szept. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!