Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Milyen ruhában játszanak a...

Milyen ruhában játszanak a gyerekeitek az udvaron az oviban délelőtt?

Figyelt kérdés
Nem tudom végképp mit hagyjak bent amiben kiviszik majd délelőtt az udvarra?
2013. szept. 12. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Én mindig melegítőben viszem óviba, az kényelmes egész napos viselet, van melegebb és vékonyabb is, szóval szertem teljesen praktikus ruhadarab. Télen ha szükséges cicagatyát adok rá. Bent cicagatyában van ha kimennek akkor melegítő vagy overál.
2013. szept. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk abban mennek ki amiben viszem. Annyit szoktam tenni, ha úgy látom meleg lesz az idő délelőtt, hogy hazahozok egy pulcsit, ami még reggel kellett, nehogy ráadják.
2013. szept. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De konkrétan mi van rajta? Rövidujjú póló+vékonyabb melegitő felső és alsó? Vagy több réteg? Vagy vastagabb melegitő a pólóra? Vagy mi?
2013. szept. 12. 19:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Időjárástól függően. Póló+melegpulcsi+ melegítő nadrág. Esős időben nem mennek ki, de akkor van vízálló nadrágja az alatt vékonyabb melegítő, póló, vékonyabb pulcsi és esőkabát.
2013. szept. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Eddig minden nap póló volt rajta délelőtt. Nem volt hideg, 21 fok felett mi pólóban vagyunk. Ha annál hűvösebb van akkor egy vékony hősszúujjú. Melegítőnaci van rajta általában. Az elmúlt pár napban cipőben volt,de előtte meg ma is szandit vittem be, a cipőt meg hazahoztam.

Ha hűvösödik akkor vékony széldzseki általában vagy kardigán.

2013. szept. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Melegitogatya, pulcsi hosszuujju polo.. A huvosebb esos napokra vittunk be gagyi kinais vizlepergeto kabatot ami belelt az mindig bent van + mellenyben viszem reggelente
2013. szept. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most meg leszek kövezve,de én soha nem viszem a gyerekemet oviba melegítőbe.Az otthoni viselet!
2015. jan. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!