Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Van, akinek a gyereke nem...

Van, akinek a gyereke nem ebédel az oviban? Ki se fizette?

Figyelt kérdés
2013. szept. 13. 16:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mármint, hogy érted hogy ebéd előtt haza viszed?
2013. szept. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha ki sem fizetem az ebédjét akor nyilván nem ebédel ott .
2013. szept. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Úgy értem,hogy pl nem akar enni a gyerek oviban, de azért kifizeti az ebédet,hogy hátha eszik? Vagy van-e olyan,aki egyáltalán nem is fizeti ki,mert otthon ebédel a gyerek. A lényeg,hogy van-e olyan ,akinek nem ebédel bent a gyerek? Milyen ok miatt nem?
2013. szept. 13. 16:47
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ilyen nincs azért reggel 8-16-ig vagy még tovább nincs olyan hogy nem eszik soha. Meg ha mégis enne, akkor ott ül a gyerek a többiek mellett és mégsem ehet.
2013. szept. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Gondolom a gyerek elé van téve a leves meg a második is nem? Már miértne kéne kifizetni? Az már a gyerek baja ha nem eszik belőle.
2013. szept. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy van, hogy ha elviszi a szülő a gyereket még ebéd előtt, akkor nem kell kifizetni, de akkor minden nap vigye is el. Olyan nincs, hogy az egyiknek nem kell ennie, de ott lehet. Gondolod nem törne ki a lázadás, hogy ha neki nem kell, akkor a többieknek miért? :)
2013. szept. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Természetesen nem 4-ig van ott az a gyerek,aki nem ebédel...Sokan elviszik délben,ebéd előtt vagy után,azokra gondolok!
2013. szept. 13. 18:47
 8/17 anonim ***** válasza:
Nálunk az ebéd a 3. étkezés. Van előtte reggeli, meg tízórai. Ebéd után meg uzsonna. Vagyis az 'ebéd pénz' tulajdonképpen 4 étkezést jelent. Nem tudom, hogy lehet reálisan kivonni belőle csak az ebédet és az uzsonnát, mert ha ebéd előtt elmegy a gyerek, akkor ez utóbbi is kimarad. Nálunk minden gyerek az oviban ebédel, az allergiásoknak külön főznek. (nem igazán értem miért kell elhozni. Az ovi nem játszóház. Ha meg ennyire nem szükséges bent lennie, nem kéne elfoglalni más gyerek elől a helyet.)
2013. szept. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Látom nem tud senki érdemleges választ adni. Akkor csak én hallottam olyat,hogy délben elhozzák a gyereket. Pl az óvodakötelesség is azt jelenti,hogy napi 4 órát kell ott tölteni. Nem reggeltől 4-5-ig.
2013. szept. 13. 21:47
 10/17 anonim ***** válasza:
Én értelek. Az én gyerekeim ott esznek, ebéd után hozom el. Az uzsonnát megkapják ebéd után, hazafelé elmajszolják. De a csoportunkban van egy kislány, aki nem ebédel ott, nem fizetik a kajáját. Őt ebéd előbb viszik haza. Reggelit vinni kell neki, vagy reggeli után kell bevinni.
2013. szept. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!