Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » A kislányom nagy csoportos....

A kislányom nagy csoportos. Kérdöre vonhatom az ovonöt? Jogosan? Nem reggelizett tegnap, és ebédig éh gyomorral volt mert, ugyan leült enni de hozzá sem ért és vissza tette, mert inkább játszani sietett. Ezt elmondása szerint az ovonéni nem látta.

Figyelt kérdés
7- órakor kelt fel,és az ebéd délben kezdödik. Feldult érzelmileg az hogy mondta hogy a pocija fájt mert annyira éhes volt(ezt nem mondta az ovonönek). Jól gondolom hogy köteles meggyözödni arrol hogy evett e a gyerek?

2013. okt. 16. 10:24
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó... Lemerem fogadni,hogy nincs gyereked.Ha pedig van akkor nagyon sajnálom öt.
2013. okt. 22. 16:07
 42/43 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Képzeld, van 2 gyerekem. Egy 3 éves, és egy 10 hónapos! És hidd el, nem őked kell sajnálni, hanem a te gyerekedet. Mert ha még ilyen szinten babusgatod, gagyorászol neki, akkor a gyerekből nemigen lesz életre való felnőtt. Elfogják taposni a többiek. Addig oké míg te vagy, megpróbálod megvédeni mindentől, de eljön az a nap, mikor te nem leszel, és ott lesz egyedül! Ezzel te nem teszel jót neki! Már most kezd el önnállóságra tanítani! Kezd el ott, hogy megmondod neki, hogy ha nem reggelizik, akkor számítson rá, hogy délig éhes lesz! Ez jó tanács, ne vedd támadásnak. Én is óvónő vagyok. Voltak már nézeteltéréseim szülővel. És hidd el, azért mert a szülő nem szimpatizál velem, attól én még a gyerekével ugyanúgy bánok mint a többivel. (Szerintem nem csak én, hanem az óvónők többsége.) Mert arra a gyerekre nem lehet haragudni, ő csak teszi a dolgát. Gyerekként él, és viselkedik. Szerintem is te inkább az óvónőre haragszol valamiért. Tedd félre a sértettségedet, és ikább azt nézd, hogy a gyereked jól kijön e vele.
2013. okt. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%
Bízd rá a gyerekre, eszik vagy nem, kakil, vagy nem. ne akarj helyette élni. Egy gyerek se halt még éhen vagy kapott gyomorfekélyt, mert egy nap kihagyta a reggelit. Ha hétvégén otthon nem akar enni te mit csinálsz? Mert én egészségére kívánom, és elküldöm az asztaltól az enyémet, ha nem eszik. Aztán pedig nem adok neki semmit a következő étkezésig, és erősen remélem, hogy meg fog éhezni.
2013. okt. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!