Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek melyik rosszabb?...

Szerintetek melyik rosszabb? Ha valaki évekig nem tud teherbe esni, vagy ha teherbe esik ugyan, de mindig elvetél.

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 21:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Csak az elsőt tapasztaltam meg (6 év), de szerintem a 2. még rosszabb lehet.
2013. szept. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
A sorozatos vetélés biztos borzasztó, nekem egy volt, pont az első, és legalább azt tudtam, hogy össze tud jönni, így nyugodtabban próbálkoztunk legközelebb, mert kizárható a nem megfelelő sperma és a petevezeték átjárhatatlanság és a peteérés hiány. Szóval bár sokat nem tapasztaltam szerintem könnyebb úgy orvosolni, ha legalább össze tud jönni, akinek meg évekig nem sikerül, annak nincs mindig fogódzó, hogy mi lehet a baj, szerintem az idegtépőbb.
2013. szept. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen az, ha elvetél. Ha valaki évekig nem tud teherbe esni, az nagyon megviseli az embert lelkileg (gondolom), de aztán ha sikerül a baba, akkor az mindent feledtet. Ha viszont egyből terhes lesz és utána elvetél, főleg a többször is, akkor azon nagyon nehéz túllépni, mindig emlékezni fog rá és az utána lévő terhesség sem lesz már olyan. Én a legeslegelső próbálkozásra terhes lettem, de elvesztettem a babát. Lassan 6 éve történt, azóta van két gyönyörű, egészséges kisbabám, de az elsőt sosem felejtem el, nagyon gyakran eszembe jut. Emlékszem, hogy én akkor azt kívántam, hogy bárcsak ne estem volna egyből teherbe, inkább kellett volna rá várnom még, minthogy elveszítsem. Arról nem beszélve, hogy mindkét terhesség alatt rettegtem nehogy újra baj legyen! Nyilván minden terhes nőben felvetődik a gondolat, hogy baj is lehet (kinél erősebben, kinél gyengébben), de ha már egyszer megtörtént a baj, sokkal nehezebb nem erre gondolni. Szóval emiatt gondolom én azt, hogy egyértelműen rosszabb elveszíteni egy babát, mint várni rá!
2013. szept. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a vetélés. Én az első babámmal 3 év után estem teherbe, nehéz időszak volt, de egy baba elvesztése még nehezebb lehet.
2013. szept. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én több mint egy év után estem teherbe, és elment a babám.

Utána újabb egy év kellett+orvosi segítség, hogy legyen babám.

A legrosszabb szerintem sokat várni és úgy elvetélni.

Bár mindegy, mert mindegyik eshetőség rossz.:(

2013. szept. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
A vetélések, mi 4,5 évet vártunk, úgy volt, hogy nem is lehet gyerekünk, de a vetélések még roszabbak lettek volna, épp a hosszú várakozás miatt tesóra már sajna nem maradt időnk, ami nagyon rossz, de legalább van egy egészséges fiam.
2013. szept. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

A vetelesek...

Fiam nagy nehezen szuletett meg, aztan a masodik terhessegem 14 hetesen ment el, most a harmadikra mar azt mondja a doki hogy elhalt... Majd holnap derul ki de en bizom, hogy velem van! 25 vagyok Parom 28

2013. szept. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Barátnőm 6 éve próbál teherbe esni, nekem egy év alatt két vetélésem volt. Szerinte én szerencsés vagyok, mert már volt a kezemben pozitív teszt. Bah! Nem élte át, milyen látni, hogy dobog a pici szíve, aztán meghal.
2013. szept. 16. 08:35
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom megmondani.Szerintem akik átélték valamelyiket,azt mondják,hogy az a rosszabb,amelyik velük történt.Én viszonylag könnyen teherbe estem,de fél éven belül 2 vetélésem volt.Én azt mondanám ez a rosszabb.De úgy fogom fel,hogy legalább tudom,hogy teherbe tudok esni,csak a végére kell járnom miért nem maradnak velem a babák.
2013. szept. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mar egyszer valaszoltam.

Nalunk hamar kiderult a betegsegem Fiam 22 evesen szultem.

3 evig probalkoztunk honaprol honapra, es mondhatom negyed annyira sem rossz neg. Teszteket produkalni, mint mikor latod verni a szivet vagy en 14 hetesen mar ficankolast erezve elvesziteni! Nem rugdosas, hanem olyan csuszkalos kaparaszos erzes... Aki volt babas tudja mire gondolok!


Hidd el O szerencsesebb mert nem tudja, hogy milyen amikor megszakad a sziv! Tudom hogy mindenkinek a sajat fajdalma a legnagyobb!

De mi minden terhesseget vegig stresszelunk... O meg nem tudja milyen amikor felulsz a mutoasztalra es

2013. szept. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!