Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha csak délután szólok az...

Ha csak délután szólok az oviba, hogy másnap már megy a gyerek betegség után, akkor lesz neki étel?

Figyelt kérdés
Szóval nálunk úgy kérik,hogy előző nap reggel szóljunk,ha másnap megy a gyerek oviba,hogy meg tudják rendelni az ételt. Mi van akkor,ha csak délután tudok szólni,hogy másnap megy a gyerek,mert az orvos már engedi?
2013. dec. 14. 17:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
58%
Miért szerinted gyerek menzás kaján ki lakik jól? Még a gyerek sem nem hogy egy felnőtt azon él.
2013. dec. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
58%
Nézd! Még ha úgy is van, akkor sem normális, hogy kifizetsz 400 ft-ot kajára egy napra, és nem viheted el, mert nem viheted el. Ez olyan, mintha elmennél a boltba, a kosaradba rakod a kaját, a kasszánál kifizeted, de nem viheted haza! Ez milyen????
2013. dec. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Nálunk is előző nap reggelig kell lemondani vagy újra kérni a kaját.


Egyébként nálunk (oviban és iskolában is) elosztják a gyerekek között a teljes kaját. A lányaim nem egyszer mesélik, hogy repetáztak az ebédből. (Nem hinném, ha nem lettem volna már magam is szemtanúja, hogy tényleg megeszik a kiszedett ételt az utolsó falatig)

2013. dec. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Oké ezt értem de biztos nem az óvónők hibája vagy a konyhás néniké hanem egy szabály. Másrészt beteg gyerek mellett kinek lenne ideje azért a kajáért futkosni,most őszintén? Annyi kaja még a kukába is kerül vagy a kutyának két hét alatt, nem azon múlik a család költségvetése.
2013. dec. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
81%
Engem ez akkor is iszonyatosan zavar, csak szeptemberben volt így 4 ezer mínuszunk. :-(
2013. dec. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

nálunk is reggel 9kor adják le a másnapi számot.

nálunk volt olyan, hogy le volt mondva a gyerek kajája az oviban (nagyon beteg voltam, ezért gondoltam nem viszem, de 40 fokos lázam lett, nem tudtam ellátni, férjem meg ment volna dolgozni...) reggel betelefonáltunk, hogy mégis vinnénk, mi van ilyenkor? azt mondták, hogy ha valaki nem megy akinek van kajája, megkapja, de ha nincs ilyen, nem tudnak neki enni adni mert darabra hozzák pl. a húst, kenyeret... de mi ugye nem vihetünk be ételt, szóval inkább beteget jelentett a férjem is :/


egyébként dolgoztam dadusként, elosztottuk a megmaradt kaját és hazavittük- csak mert kérdezted. de nyilván ha ilyen helyzet volt akkor nem maradt éhesen nálunk gyerek :)

2013. dec. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nálunk csak lemondani kell az ebédet reggel fél 9-ig. Mondjuk lemondok 4 napot, az ötödiken automatikusan kap ebédet.
2013. dec. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nálunk reggel 9-ig lehet beszólni a másnapi ebéd miatt. Ha nem megy a gyerek mert reggelre beteg lett, akkor el lehet hozni. Ha délután viszem orvoshoz kontrollra, másnapra rendelek neki ebédet. Max. ha nem mehet akkor elhozom a kajáját. Annak üzenem,aki azt mondta, hogy jó lehet oviban dolgozni, a kaja miatt, hogy próbáld ki. Én dajka vagyok, mi is azt esszük amit a gyerekek. A gyerek sem lakik jól, nem hogy mi. A másik meg az, hogy néha szinte ehetetlen.
2013. dec. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Nálunk is úgy van hogy előző nap reggel fél 10-ig kell lemondani, és szólni is hogy másnap megy.

Ez a hivatalos.

Tavaly folyamatosan az volt hogy rendszerint szombat-vasárnap lett beteg, így amikor hétfőn szólat hogy nem megy közölték hogy akkor is ki lesz számlázva a hétfői kaja, mert pénteken megrendelték.

Viszont én nem szóltam hogy másnap megy, már csak azért sem mert péntek reggel ha még rosszul nézett ki, nem szóltam hogy hétfőn megy, mert nem tudhattam hogy hétfőig hogy lesz, de ha hétfőre jól volt gondolkodás nélkül vittem.

Soha nem volt az hogy nem jutott kaja.Na de kiszámlázták azokat a hétfőket is....

2013. dec. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

nállunk is 9-ig kell bejelenteni a kaját!

Ha éjszaka vagy reggelre betegszik le akkor én ha megtudom oldani igenis bemegyek azért a kajáért no nem mintha nem bírnám ki azt a 400 ft-os deficitet de bizony mikor egész délelött a dokinál ülök a gyerekkel mire hazaérünk már nincs időm főzni és akkor beugrunk az oviba egy ételessel mert azt azért szeretem ha délben meleg fött ételt eszik!

2013. dec. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!