Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha csak délután szólok az...

Ha csak délután szólok az oviba, hogy másnap már megy a gyerek betegség után, akkor lesz neki étel?

Figyelt kérdés
Szóval nálunk úgy kérik,hogy előző nap reggel szóljunk,ha másnap megy a gyerek oviba,hogy meg tudják rendelni az ételt. Mi van akkor,ha csak délután tudok szólni,hogy másnap megy a gyerek,mert az orvos már engedi?
2013. dec. 14. 17:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

"ha megtudom oldani igenis bemegyek azért a kajáért "


Én is bemennék, csak nálunk nem adják oda. Sőt, mikor rákérdeztem, még ők voltak felháborodva, hogy hogy képzelem.

De többször láttam, hogy a "maradékot" a konyhás nénik osztogatják szét a belátogató rokonaiknak (gyerek, férj), csókos anyukáknak (lazán eszegetik a szendvicset meg a gyümölcsöt, míg a gyerekeikre várnak), tesóknak. A lányomék terme pont a konyha mellett van, minden nap látom mi folyik ott.

Arról nem is beszélve, hogy hiába mondom le, még sosem sikerült az összes lemondott napot elszámolni. Mindig lecsalnak 1-2 napot.

2013. dec. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én mindig csak azokra a napokra mondom le az ételt, amikor biztosan tudom, hogy nem megy. Ha kérdéses, inkább kifizetem a 418 ft-ot, bár a lemondokból biztos marad plusz adag, biztos kapna enni. Nálunk is 9-ig kell lemondani a másnapi ételt.
2013. dec. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nálunk is reggelig kell szólni.

Ha délután szól, és hozni akarja, akkor szoktuk javasolni, hogy vigye el ebéd előtt.

Az túlzás, hogy nem szokták kicentizni. Ha 22 főt jelentünk, akkor 22 szelet/db húst küldenek, vagy 22 joghurtot. A darabos ennivalót nem tudom úgy osztani, hogy jusson neki. Mástól meg nem veszem el!

2015. nov. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!