Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hogyan oldanátok meg a helyemb...

Hogyan oldanátok meg a helyemben az 5 hetes oviszünetet?

Figyelt kérdés

Az egyébként is kis létszámú családban senki nem tudja vállalni (konkrétan csak egy nagyi van).

Barátok mindannyian dolgoznak.

A férjem max egy hetet tudna kivenni szabit. (csak egyszerűsített foglalkoztatott, tehát akkor nem kap fizetést)

Én nemrég kezdtem dolgozni, de csak egyszerűsített foglalkoztatott vagyok, és leszek is, és nincs fizetett szabadság.

Hétköznap 7-17:30 között kell megoldani. :S

Bébiszitter díját szerintem nem is fedezné a fizetésem :(

Az ügyeletes ovit pedig senki nem ajánlotta, mert még időnként bepisil a gyerek, és ott meg minden más lenne, hetente más-más óvónő. :(

Lehet, hogy fel kell mondanom? És majd utána keressek megint állást???



2014. máj. 14. 13:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben vinném oviba.
2014. máj. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ovi.
2014. máj. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Ez szomorú helyzet! Nincsen más ovi a környéken? Kérdezz védőnőt, hátha más is van így. Melyik város ez?
2014. máj. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
Hol laksz???
2014. máj. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

Nyári szönet miatt felmondani?? És ha nem viszed ügyeletes oviba, akkor nem fog bepisilni? Mindenképp ügyeletes oviba vinném.

Érdeklődj a csoportban, ki megy még ügyeletes oviba nyáron, és próbáljatok a gyerekekkel közös programot csinálni. Ha kicsit összebarátkoznak, egymás lelki támaszai leszenk az új közösségben!

2014. máj. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

ha a gyereked félős,szorongós stb.akkor valóban nem ajánlom az ovit-mert az nem tesz jót neki,hogy mindenhéten más ovónénit kell megszoknia (az enyém rosszul tűrte)

De ha vagányabb fajta és ez nem zavarja akkor nyugodtan vidd!


vagy: a szomszédoddal,vagy más utcabeli ismerősőddel összeismerkedsz-és megbeszéled vele,hogy valamennyi pénzért eltudná-e vállalni a felügyeletét.


estleg nincs olyan csoportárs anyuka aki nem dolgozik,és ő vele lenne..?

2014. máj. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Már túl vagyunk egy oviváltáson, hosszú történet, szeptemberben kezdte, de csak két hónapot járt, januárban kezdett a másik oviban, itt már szerencsére nincsenek olyan problémák, mint az előzőben voltak. Nagyon félek, hogy újra lenne-e valami probléma. :( Egyszer már megjártuk, és 2 hónapig nem ment oviba utána :(
2014. máj. 14. 19:17
 8/19 A kérdező kommentje:
Már utánakérdeztem, egyáltalán nem lesz állandó a közösség, mert senki nem viszi végig az 5 hét alatt, tehát nemcsak az óvónők, hanem a gyerekek is váltják egymást.
2014. máj. 14. 19:19
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
Nezd, az kimondottan baromsag lenne, ha emiatt felmondanal. Tessek vinni az ugyeletes oviba. Ha egyszer nincs mas lehetoseg, akkor ezt kell csinalni.
2014. máj. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

A nagyi nem tudna segíteni?

Én mindenképp megpróbálnám az ügyeletes ovit, gondolom kell a pénz, nem lenne jó dolog felmondani.

Esetleg valamilyen napközis tábor 1 hétre? 1 hétre párod kivesz szabit, maradékban nagymama?

Tudom, a táborok drágák:(

2014. máj. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!