Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hogyan oldanátok meg a helyemb...

Hogyan oldanátok meg a helyemben az 5 hetes oviszünetet?

Figyelt kérdés

Az egyébként is kis létszámú családban senki nem tudja vállalni (konkrétan csak egy nagyi van).

Barátok mindannyian dolgoznak.

A férjem max egy hetet tudna kivenni szabit. (csak egyszerűsített foglalkoztatott, tehát akkor nem kap fizetést)

Én nemrég kezdtem dolgozni, de csak egyszerűsített foglalkoztatott vagyok, és leszek is, és nincs fizetett szabadság.

Hétköznap 7-17:30 között kell megoldani. :S

Bébiszitter díját szerintem nem is fedezné a fizetésem :(

Az ügyeletes ovit pedig senki nem ajánlotta, mert még időnként bepisil a gyerek, és ott meg minden más lenne, hetente más-más óvónő. :(

Lehet, hogy fel kell mondanom? És majd utána keressek megint állást???



2014. máj. 14. 13:54
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem tudja nagyi vállalni, mert ő is dolgozik, és szabit sem tud kivenni. De ha szabira megyünk, nem kapunk pénzt sem.... :S
2014. máj. 14. 20:36
 12/19 anonim ***** válasza:

beszélj a többi anyukával,hogy ki hogy oldja meg..!!

biztos hogy lesz valaki aki nem dolgozik,vagy otthon tud maradni a gyerekével-és akkor megkérhetnéd hogy ő vigyázzon rá

2014. máj. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
merre laktok, hátha tudunk segíteni?
2014. máj. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Szabolcs megye
2014. máj. 14. 21:42
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez így hosszú távon nem fog menni, hogy egyik családtag sem tud egyetlen napot sem kivenni se nyáron se semmikor. Hosszú távon vagy nektek kell beletörődnötök a fizetés nélküli szabadságba, vagy a gyereknek az ügyeletbe.
2014. máj. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

családi napközi nincs?az ugyan fizetős,de olcsóbb,mint a babysitter

vagy valami nyugdíjas nénit keresni,aki fix pénzért vigyáz rá,amíg dolgoztok.lehet rámegy a fizud,de nem kell felmondanod

2014. máj. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Egyébként a többi anyukánál van két nagyi, akiket beosztanak. :( Vagy otthon van a kistesóval. Senkinek nem okoz gondot. :(
2014. máj. 15. 18:14
 18/19 anonim ***** válasza:
13 - as vagyok, sajnos messze vagyunk egymástól, mi Pest megyében lakunk, pedig megpróbáltam volna segíteni.
2014. máj. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megkérdeznek egy anyukat az ovibol, aki munkanelkuli, vagy gyesen van, hogy bevállalná a gyerekemet. Természetesen étkezést fizetve, plusz melle meg valamennyi, amiben meg tudtok állapodni.
2014. máj. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!