Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Rosszul döntöttem?

Rosszul döntöttem?

Figyelt kérdés
Kedves anyukák!Ti hogy reagálnátok erre...két gyermeket hordok oviba,ma reggel szokás szerint berobogunk(szakad az eső is)és az fogad hogy fényképezkedés van :/ amit nekem elfelejtettek jelezni..''egyik''ovónő előlép a tömegből mondom neki,mi nem is tudtuk hogy ma fotózkodás!?erre ő,haza mentek és visszajöttök!!én fogtam a két gyereket hazajöttünk azzal hogy NEM megyünk vissza!2x áztassam el őket....(szerintem nem én leszek az első aki nemtudott róla....)rosszul esett na....
2014. máj. 15. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Éb hazaszaladtam volna egyedül, és viszek a gyereknek ruhát. Vagy fotózzák őket amiben mentek.

Szerintem rosszul döntöttél. Szimplán megsértődtél

2014. máj. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*Én
2014. máj. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Így van, gyerek nélkül mentem volna haza. Így a gyerekeid lemaradnak a fényképezésről. Amúgy az se tragédia, hogyha egyszer-egyszer sima ovis ruhában fényképezik le őket. Biztos nem rongyokban járnak, és így életszerűbb, kedvesebb is a kép, mint vasalt ingben.


Én is ki lennék amúgy akadva, engem volt, hogy azzal fogadtak, hogy hol a hátizsák. Mondom milyen hátizsák. Hát ők ma Margitszgetre mennek kirándulni. Ja mondom és ezt honnan kéne tudnom? Hát nekem nem szóltak délután? Nem, nem szóltak. Roham haza, gyorsan amit találtam a szekrényben, azt bepakoltam, keksz, alma, víz, roham vissza, persze elkéstem a munkából és szakadt rólam a víz. Nem 5 percre van az ovi...

2014. máj. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ez azért tényleg durva, hogy ilyet elfelejtenek mondani. de én a helyedbe otthagytam volna őket, ha abban vannak lefotózva, gondolom az se lett volna tragédia
2014. máj. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Tényleg béna dolog, hogy nem szóltak erről neked.

2. Viszont megsértődve hazacibálod a gyerekeket, akik így lemaradnak a fotózásról, ami azért jó kis emlék szerintem.


A mi ovinkba is vannak furcsa dolgok (pl. nem szóltak arról hogy felújítás lesz és a gyerekek más helyre kerülnek...), de bármi is történjék a gyereket nem vonom bele a feszültségbe.

2014. máj. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Off: nekem azt nem fogja soha senki megmagyarázni, miért nem egyszerűbb jó nagy piros betűkkel egy píprt kiragasztani az ajtóra, mint egyesével szólogatni a szülőknek, aztán a fele kimarad az infóból. Másik dolog: ezt biztos nem tegnap beszélték meg a fényképésszel, lett volna idő bőven, hogy jelezzék...


Azért az megnyugtat, hogy más ovi is full béna, nem csak pont az én gyerekem fogta ki a szervezőképtelen, érdektelen gárdát

2014. máj. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na csak, hogy az én történetemet is halld: Nálunk kedvesek az óvónők, szóltak, hogy a fényképezésre it szokás, hogy bevihetjük a tesót is, hiába nem oda jár. Tök jó, pont ráértem, a kicsit is bevittem. Csak nem engedte fényképezni magát. Mindegy. De a szándék a fontos. Tudtam, lesz csoportkép is, mikor kész volt az egyéni fotózás(nem az elejére értem oda a kicsivel) kérdeztem minden megvan-e? Persze...... Majdnem ebédidő volt, mondtam, akkor inkább a nagyot is hazaviszem, ne kelljen 1 óra múlva újra jönni.(messze lakunk)Mondták oké. Erre pár hét múlva nézem a képeket, édesek, aranyosak, csak épp a csoportkép mégsem volt kész,a gyerekem nincs rajta, mert elmentünk. Ja????? Hisz direkt rákérdeztem. Csöppet csalódtam, mert nem rohantam haza, kivártam volna, sőt rákérdeztem.

És nem tudom, hogy az a rosszabb, ha bunkóságból csinálták volna, vagy az, hogy ennyire nincsenek a helyzet magaslatán.Itt a 2. volt szerintem.

Ilyen is van.

2014. máj. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!.....vannnnak fura dolgok az biztos..
2014. máj. 18. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!