Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szerintetek beszoktatásnál...

Szerintetek beszoktatásnál mennyire fontos, hogy Anya vigye a gyerkőcöt az első napokban?

Figyelt kérdés
Azért érdekel, mert épp szeptember 2.ra kaptam bírósági tanúnak idézést... lehet ugye szólni, ha nem megfelelő az időpont , és nem tudom, ez elég indok-e hozzá? Én azt gondolom ,hogy ez fontos lenne a lányomnak, és nekem is... rögtön második nap ne én vigyem? talán ez a legkritikusabb nap nem? Mit gondoltok erről?
2014. máj. 17. 14:13
 1/7 kíváncsicska ***** válasza:
100%
Nekünk azt mondták a bölcsiben, hogy ha megoldható, akkor ugyanaz az ember csinálja végig a beszoktatást.De ha nem megy sem gond.Szerintem a bíróságon ez nem elég indok.
2014. máj. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezért is kérdezrem meg, mert az egy dolog , hogy a mi kis családi életünkben nagy dolog, de gondolom ezt ők le... van agy másfél éves Húga is, aki ugye szintén érintett, nincs tesó, plussz anya is elmegy... biztosan túlgondolom, de én legszívesebben nem mennék...
2014. máj. 17. 14:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
megbeszéled az óvodavezetővel vagy azóvónőkkel,hogy szept 3.-án kezditek el a beszoktatást!Ez nem elég indok arra,hogy elhalasszák a bírósági tárgyalást!
2014. máj. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja, nem is a tárgyalást halasztanák el, ugyan dehogy! - engem hívnának egy másik időpontra , több tanú van , nem én vagyok a főszereplő!
2014. máj. 17. 20:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem,ha olyan habitusú a gyereked,akkor semmi gond nem lesz belőle,ha más viszi 1 nap. A lányom tavaly pik-pakk beszokott és már az első 10 percben látszott,hogy felesleges vagyok ott,tehát bárki vihette volna és ez azóta is fenn áll. Fiam nehezebb ügy lesz szeptemberben,bár merem most azt állítani,hogy bárki közelebb álló személy is vihetné,de mivel én ráérek,nem így lesz.
2014. máj. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy hülyeség, de én pont hogy azt olvastam, hogy az a jobb, ha apuka szoktatja be a gyereket.


Kérdezd meg az ovi vezetőt, hogy ilyen esetre mit javasol.

2014. máj. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
óvónéni vagyok-és egyetértek az elöttem szólóval.sokszor(de inkább nehezebb beszoktatáskor,vagy,ha nem járt bölcsibe a gyerkőc)előnyösebb,ha apával megy.anyának sokszor "előadnak"-bocsi a kifejezésért-olyan dolgokat,amit más családtagnek nem.ill ezek,ahogy belép a gyerek meg is szűnik.ha lazán megy a dolog,akkor mehettek váltva,de tényleg jobb először,ha fix valaki megy az első pár nap a kicsivel.
2014. máj. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!