Ez mire volt jó?

Figyelt kérdés

még 2 hétig van ovi (ügyelet), utána 5 hét leállás lesz.

felújítják az ovit, és szerdán derült ki, hogy nem megy gyerekekkel, így átteszik őket ettől a héttől a 20m-re lévő másik oviba.


mondta az óvónő, hogy ha tudom oldjam meg ezt a 2 hetet, rajtunk kívül mindenki lemondta erre a 2 hétre, így a másik ovisokhoz fogják betenni őt. de lesz 1-2 nagycsoportos, ha mást nem, csak befogadják az enyémet is...


egész hétvégét átaggódtam, mi lesz, mert én nem tudok még 2 hetet pluszba kivenni.

viszem be reggel, hát annyian vannak, hogy 2 csoportot is nyitottak nekik, az egyik csoportban csak a mi kiscsoportunk van, mert 14en vannak! :)


szerintetek ez mire volt jó? gondolom a többieknek is ezt mondhatta...

annyira gonosz húzásnak tartom ezt! gondolhatja, hogy mi se jókedvünkből dolgozunk...



2014. jún. 30. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én már annyi helyről hallottam ezt, hogy ezt mondják az óvónők, hogy véletlenül se jusson eszedbe vinni, aztán kiderül, hogy mennyien vannak. Nem tudom mire jó. Nálunk még nem volt ilyen, igaz én még itthon vagyok, és fel sem merül, hogy vinném őket ügyeletbe.
2014. jún. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lusták az ovónök sza'j a fejükre
2014. jún. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!