Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Aki november 10. én született...

Aki november 10. én született az évvesztesz? Mikortól van évveszteség?

Figyelt kérdés
2014. szept. 4. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
akik aug 31.-ig betöltik a 6 évet, azok mehetnek iskolába. novemberi nem, mert 2 hónap híján 6 éves abban az évben, így marad még, közel 7 évesen kezdi az iskolát
2014. szept. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, évvesztes. Aki az adott év aug. 31-dike után született, az évvesztes. Vagyis, aki aug. 31-én, az még nem, de aki szept.1-jén, az már évvesztes.
2014. szept. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk én 86-ban születtem, de júli 30-án és évvesztes voltam. Azóta változott? A legidősebb osztálytársam júli 20-án született.
2014. szept. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, de mi az, hogy "évvesztes"? Sokszor hallottam már a kifejezést, több ember írta, hogy nem szeretné, ha évvesztes lenne a gyereke. De mit jelent ez, miben nyilvánul meg? Valami hátránya származikma gyereknek? Bocsi az offért, csak informálódok... :)
2014. szept. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

első vagyok :D

akkor még egyszer leírom :)


azok, akik augusztus 31.-ig betöltik a 6 évet, iskolába mennek. azok a gyerekek akik szeptember 1-december 31 között születtek, évvesztesek, mert tanévkezdésig nem töltik be a 6 évet, viszont az adott évben igen. így maradnak óvodában. ők 4 évig vagy majdnem 4 évig járnak oviba, mert ugye 3 évesen lehet kezdeni, de elméletileg ha adott évben betölti a 3-at akkor mehet szeptemberben is, pár heten ne múljon. de az iskolával nincs így :)


szóval ők az évvesztesek, mert veszítenek egy évet amiatt, hogy a tanév kezdete után pár héttel születtek :)

2014. szept. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én nov 23-án születtem 90ben, 96. szept-ben lettem elsős
2014. szept. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
én pedagógusként inkább év-nyertesnek hivom.hátrány?inkább sok előny-még egy év önfeledt játék,fejlődés,boldog gyermekkor
2014. szept. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!