Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mindennap Idegen hajgumi?...

Mindennap Idegen hajgumi? Titeket zavarna?

Figyelt kérdés

Kislányom most kezdte az ovit. Tegnap idegen csat és idegen hajgumi volt a hajában.Nem tudom övé hova lett.

Ma reggel 2 csat és egy hajgumi volt a hajában, mikor mentem érte, akkor az egyik csat a hajában az övé volt, a másik meg idegen, amit ott ki is vettem a hajából, de a hajgumi sem az övé volt.

Mindig normális hajgumit veszek neki, ami nem nyúlik meg.( [link] Erre ma is és tegnap is olyan hajgumi volt a hajában, ami pár használat után úgy kinyúlik, hogy nem lehet használni.( [link]


Ti szólnátok? Én úgy gondolom, hogy , ahogy nem veszem fel más bugyiját, úgy nem használom más hajgumiját sem. Ki tudja kinek a hajában volt előtte.



2014. szept. 16. 20:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
En szolnek...bar azt is eszben kell tartani, hogy az oviban a gyerekek nem csak a hajgumijukat osztjak meg, van ettol sokkal rosszabb. lathatatlan ez az amit megosztanak. szoval en megemlitenem, hogy valaki mas hajgumijaval jott haza a lanyom az elmult heten minden nap...de nem botranyolnek...
2014. szept. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Alvás idejére kiveszik neki és utána mást raknak be. A bölcsiben is kivették nekik, de sosem jött haza másik gumival. Arra gondoltam viszek egy mini nesszeszert, hogy alvás idejére abba tegyék bele
2014. szept. 16. 20:24
 3/24 anonim ***** válasza:
66%
Miert veszik ki ? En inkább megkernem őket hogy ne vegyék ki, 1-2 ora alvást kibír fel kötött hajjal.
2014. szept. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
38%

teljesen felesleges beruházás. vegyél egyszer használatos szilikon hajgumit, nem húz ,de nem is csúszik ki -mert szilikon, akár ki is vághatod a hajából és olcsó

[link]

100 db 300 Ft és mindenféle színben van.

Én nem szeretném ha ilyen textil gumikat cserélgetnének mert tetves lesz.

csatra nekünk az vált be hogy nertől rendeltünk nagy tételben 1000 Ft 50 pár és az egész csoport használhatja azzal nm kap el nyűvet, és kis szépek,csillogósak.

2014. szept. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%
folyt köv ...szóval nem várhatom el hogy 15 kislány kütyüjét észbe tartsák
2014. szept. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Szilikont nem szívesen használok, mert megtöri a hajat. Ha kiveszik akkor rakják pl mindenki ágya mellé a sajátját. A bölcsiben ez miért nem okozott gondot?
2014. szept. 16. 21:55
 7/24 anonim ***** válasza:
0%

hát pont nem töri ,nem befőttes


mert bölcsiben egy gondozóra 6 gyerek jutott itt meg 27

esetleg ezért?

2014. szept. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
15 gyerek van 2 óvonőre, meg egy dadusra
2014. szept. 16. 22:22
 9/24 anonim ***** válasza:
20%
Mekkora probléma már. :D :D vicc az egész kérés ezt gondolom. Nagyobb baja sose legyen.A.
2014. szept. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
77%
Én magam varrtam a lányomnak hajgumikat, maradék színes anyagokból. Nem nehéz megvarrni, viszont olcsó, mutatós, egyedi, ráadásul nem nyúlik ki. A lányomnak popsiig érő haja van, muszáj összekötni neki, de alváshoz neki is kiveszik. Néha látom más kislány hajábban is, de nem zavar, vittem be vagy két tucatot. Ennél nagyobb baj sose legyen.
2014. szept. 17. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!