Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi lehet az oka, hogy állandó...

Mi lehet az oka, hogy állandó hányingerem van és mindennap együtt vagyok a férjemmel?

Figyelt kérdés
Jövő héten (07. 06-án) vasárnap kell megjönnie. Minden reggel iszok kávét, de többet már nem tudok meginni, pedig ebéd után is szoktam inni. Ha ételre gondolok, akkor felfordul a gyomrom. Lehet oka, hogy kimerült vagyok?
2014. jún. 25. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondolsz hogy hányingered van a férjedtől...??

Bocs a rossz poénért és igen lehet hogy terhes vagy de ezt senki nem tudja megmondani, sztem korai lenne még a hányinger mint tünet.

2014. jún. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lüke vagy első!:)én sem értettem az összefüggést.lehet attól vagy kimerült mert mindennap együtt vagy a férjeddel.Hát hatodika még messze van de lehet hogy terhes .
2014. jún. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
nem akarlak még nagyon biztatni de én azután teszteltem miután megundorodtam a kávétól olyan szinten hogy még a illatától is majdnem hánytam. szóval nem ártana egy tesztet csinálnod.
2014. jún. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Manka68 ***** válasza:
Még nagyon messze vagy a nemvárttól, biztosan nem baba okozza a hányingeredet. Lehet bármitől. Türelem, egy hét múlva kiderül mi a helyzet. Ne figyeld ennyire magad, mert s szervezetünk tud műtüneteket produkálni, ha nagyon szeretnénk. :-)
2014. jún. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbáljátok ki, hogy csak minden másnap vagytok együtt. Így te sem leszel olyan fáradt, és a férjed spermiumai sem.
2014. jún. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem mensi elott egy hettel hanyingerem volt foleg reggel (eleg durvan) + pisi inger. Nem nagyon hittem el es nem gondoltam arra hogy terhes vagyok. Pedig mensi elott egy nappal teszteltem pozit meg akkor sem eltem bele magam. Nem jott meg tesztet csinaltam ujbol pozi lett :)


Nem irom azt, hogy lehet terhes vagy inkabb benne lehet a pakliba. De tenyleg varj par napot ne erjen csalodas!

Drukkolok!!!

9hkm

2014. jún. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kimerültség lehet oka a hányingernek. Nálam legalább is sokszor jelentkezett, és "félrevezetett".... ugyanis mi is szeretnénk babát. Az elsőnél tényleg nem kívántam a kávét, de nem tudom, mert nem igazán figyeltem hogy mikortól volt így :O Amiket olvastam ebben a témában, szerintem is korai még a lehetséges terhességtől lennie a tüneteknek. Minden féleképp várd meg a 6-át, szerintem.
2014. jún. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én már a nemvárt előtt 1-2 héttel alig bírtam a reggeli kávét, 2 korty elég volt, vagy még annyi sem kellett. Amikor már 1 hete késett, és pozi lett a tesztem, akkor jöttem rá, hogy valószínűleg azért nem esett jól. És mivel nem sok esélyünk volt a babára, nem voltam ráparázva, nem csak beképzeltem.

Szóval akár terhes is lehetsz... Tesztelj, ha kimarad.

Szorítok!

2014. jún. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!