Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hogyan zajlik az iskola...

Hogyan zajlik az iskola érettségi vizsgálat? Milyen kérdések, feladatok vannak? Ezen kívül milyen szempontokat néznek még?

Figyelt kérdés
2014. szept. 22. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
a feladatok hasonlóak,mint egy óvodai foglalkozáson.egy egész délelöttöt vesz igénybe,van csoportos része-és egyéni beszélgetés is.aztán egyesével visszahivnak,és veletek is megbeszélik az eredményt.különböző teszteket,feladatlapokat töltenek ki.nézik pl a feladattudatot,feladattartást,koncentrációt,monotóniatűrést,mennyire fárad el..stb (de még ezzel januárig ráértek)
2014. szept. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

Nálunk mar most elkezdtek. Akkor idővel gondolom kapok róla értesítőt hogy mit csinált jól es mit rosszul.

2014. szept. 23. 17:06
 3/6 anonim ***** válasza:
na,akkor most én nem jól értettem a kérdést,vagy te nem voltál egyértelmű.iskolaelőkészitő foglalkozások--mert azt persze,már elkezdik,vagy isk.érettségi vizsgálat,amit a helyi Nev.tan.végez,és ez van január,február környékén.de foglakozás nagycsoportban 2is van minden nap-jobb esetben_erről kapsz tájékoztatást,ill a munkák kint is szoktak lenni
2014. szept. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, igen én nem voltam egyértelmű. Tehát arra lennék kíváncsi hogy az óvodában milyen feladatok vannak? És hogy később megbeszélik-e a szülőkkel milyen feladatok voltak, a gyerek miben jó és miben nem, mit kell fejleszteni?
2014. szept. 24. 14:17
 5/6 anonim ***** válasza:

hogy nálatok milyen tipusuak vannak,azt az óvónő tudja megmondani(van egy spec.óvodai program,aminek keretein belül dolgozunk-de ez óvpdánként eltérő.minden foglalkozás van nagycsoportban-matek,környezet,vizuális,tesi,ének.ha gond va,az óvónő mindig jelez,meg gondolom akkor is,ha valamilyen terület kiemelkedő például.én el tudnám mondni,h nálunk milyen fejlesztés van,de inkább helyben érdeklődj.most már zajlanak a felmérések,fejlesztő,logop.-ebben az esetben is jeleznek az óvónők,ha gond van,de te is kérdezz mindig,ha kiváncsi vagy,fél év környékén pedig mindenképp kapsz egy tájékoztatást egyénileg

remélem segitettem

2014. szept. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk a logopédiai vizsgálat egyben az iskolaérettségi vizsgálat is.

Voltak sorrend felismerő,szópár felismerő,számolós,rajzolós feladatok.

2014. okt. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!