Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ti gyereketek hogy viselte az...

Ti gyereketek hogy viselte az ovodavaltast? Mennyi ideig jart az elozo oviba?

Figyelt kérdés
4 evesem ket napja jar uj oviba, ott vagyok vele, delig vagyunk, nem beszel senkivel, rajtam log, ovonenik elol elbujik. Itthon furan viselkedik, pld ma este nagyon sirt, h pisilnie kell, de nem tud, nagyon nehezen pisilt, de akkor literszamra jott, szoval furcsa...
2014. okt. 2. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Enyém jól viselte. Az első két hét nehéz volt, akárcsak az első oviban. Mi költöztünk azért volt szükség oviváltásra. Nálatok mi miatt? Nem lehet hogy valami stressz érte a másikban?
2014. okt. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom 5 éves, két évet járt másik oviba, költözés miatt váltottunk. Az előző ovit nem szerette, sokszor mondta hogy nem akar menni, nem is igazán tudott beilleszkedni. Az újat szereti, szívesen jár. Lehet hogy Nálatok fordítva van, az előző ovit szerette, itt meg nem annyira tetszenek neki az óvónők vagy a gyerekek.
2014. okt. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, azt nem írtam, fél évet járt az előzőbe... pontosan 5 hónapot. :(
2014. okt. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy evet, egy honapot jart az elso oviba. Szeretett odajarni, egyik ovonenit imadta, baratja nem volt, mindenkivel eljatszott. Viszont az egy ovonenin kivul az ovoda egyeb pozitivumot nem tudott felmutatni, jobbat szerettem volna neki.
2014. okt. 2. 21:54
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Hát... lehet hogy nem tettél jót vele.. ha csak azért vetted ki, mert jobbat szerettél volna.. közben meg lehet, hogy a gyereked szerette azt a helyet, és most a változást ezért sokként éli meg. Miből gondoltad, hogy a másik hely jobb lesz?
2014. okt. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretnem reszletezni, sok oka volt, mint nemreg kiderult, tobb gyereket elvittek mar onnan hasonlo okokbol. Mig oda artunk, a mi csoportunkbol is elvittek kettot. Szoval jo okom volt ra.
2014. okt. 2. 22:05
 7/8 anonim ***** válasza:
De azt írtad, szeretett oda járni... Na mindegy, nem akarok én mindenáron mindent tudni, de szerintem türelemmel és sok szeretettel meg fogja szokni/szeretni az új ovodát is. :) Sok sikert nektek hozzá.
2014. okt. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

mi költöztünk, azért váltottunk ovit. mondjuk egyébként se voltunk megelégedve az előzővel, így jól jött :)

7 hónapot járt oda, majd szeptembertől a másikba. imádta, egyből lettek barátai, nagyon jó ovit találtunk, nagyon jó csoporttal :)

az viselte meg, hogy novemberben költöztünk, addig naponta ingáztunk az ovi miatt, de azt szerettem volna, hogy szeptemberben kezdjen mindenkivel, ne maradjon le a barátságok kialakulásáról. na meg az évismétlés is így meglett :)

2014. okt. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!